За спробу поговорити, можуть і вбити…

18 декабря 2020, 10:35
Владелец страницы
журналіст
0
10
За спробу поговорити, можуть і вбити…

кореспонденти в нашій Україні всерйоз обговорюють, наскільки велика небезпека втратити життя / стати інвалідом в ході репортажу.

Національна спілка журналістів України опублікувала моніторинг "Індекс фізичної безпеки журналістів України" - суть тут навіть не в тому, що цей показник зростає, а в самому його існуванні! Тобто кореспонденти в нашій Україні всерйоз обговорюють, наскільки велика небезпека втратити життя / стати інвалідом в ході репортажу.
Але, зробимо вигляд, що існування такого індексу нормальна справа, і подивимося на результат: виявляється, тільки за останні три місяці відбулося 25 нападів на журналістів, це найвищий показник за минулі чотири роки, всього ж з початку 2020-го їх було 75 (тільки зареєстрованих, звичайно).
У профспілці головною причиною зростання агресії називають напружену кампанію місцевих виборів і конфлікти через карантин, але це все, звичайно, приводи: справжньою причиною стає феноменальне падіння порогу застосування сили, який після 2014 впав в Україні просто катастрофічно низько - це все, що потрібно знати про "свободу" після "Революції Гідності"!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.