Західне заступництво України закінчено

10 декабря 2020, 09:35
Владелец страницы
журналіст
0
19
Західне заступництво України закінчено

Залишається дочекатися реакції МВФ, який ставив умови для траншу в Україну якраз-таки викорінення, а не узаконення корупції.

Не дивлячись на відсутність глобального збільшення рівня життя в Україні США і Європа намагалися надавати чималу підтримку нашій країні, як економічно, так і політично. Однак за минулий тиждень українське керівництво перетворило на прах всі старання західних партнерів зробити з України країну без корупції.

4 грудня всі фракції уряду одноголосно проголосували за скасування кримінального покарання за неточне електронне декларування посадовими особами та політиками своїх активів. (https://glavred.info/world/v-es-rezko-otreagirovali-na-prinyatie-radoy-zakona-o-lzhi-v-e-deklaraciyah-novosti-mira-10228409.html). крім того, Верховна рада підтримала рішення Конституційного Суду, який визнав саме Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) «неконституційним», і кримінальне покарання за недостовірне декларування. Це показало повну єдність всього правлячого класу проти вимог західних партнерів і українського суспільства в цілому. Після прийняття цього закону можна розпускати всі антикорупційні органи-НАБУ, САП і НАЗК - як абсолютно безглузді.

У підсумку Україна як була, так і залишається класово-феодальною державою. Незалежний суд і незалежна прокуратура так і не сформувалася. Замість закону діють договірні угоди. Президентська вертикаль як і раніше знаходиться поза досяжністю Закону. Одним словом, все залишилося без змін. Що тепер робити заходу? Судячи зі зниженої уваги до українських проблем, захід вже готовий " визнати поразку» і покинути Україну. Ряд європейських країн і фінансових організацій вже роблять це.

Однак проблема в тому, що захід не знає, як закінчити заступництво Україні без різких рухів, так як боїться стрімко втратити свій авторитет. До того ж, країни Європи і США вже не виправдали свою репутацію в 2008 році. У той час Грузія залишилася без Західної підтримки в її внутрішніх справах. Після цього союзники США вперше переконалися, що гарантії безпеки Америки не так вже й гарантовані, і такі країни як Вірменія і Білорусь, зробили відповідні висновки.

Залишається дочекатися реакції МВФ, який ставив умови для траншу в Україну якраз-таки викорінення, а не узаконення корупції. Також стане цікавою думка Заходу після того, як Зеленський своїм підписом на законопроекті знову узаконить корупцію для всього правлячого класу. І в цей час все українське суспільство спокійно сприйняло цю подію, зайвий раз підтвердивши факт: українці не готові реформувати свою країну. Захід не впорався з українською корумпованою елітою. Отже, ніхто не винен у бідності України, крім усього керівництва цією країною.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.