Тепер турецькі проблеми стануть українськими проблемами

20 октября 2020, 15:01
Владелец страницы
Редактор
0
26
Тепер турецькі проблеми стануть українськими проблемами

Уряд України затвердив проект міжурядової рамкової військової угоди з Туреччиною. Підписати його планується в рамках візиту президента України Володимира Зеленського в Анкару.

Уряд України затвердив проект міжурядової рамкової військової угоди з Туреччиною. Підписати його планується в рамках візиту президента України Володимира Зеленського в Анкару. Раніше Київ схвалив Стратегію національної безпеки, саме Туреччину в якості визначальної основні лінії оборонної спрямованості з усіх країн, з якими Україна буде розвивати стратегічне партнерство.
Київська влада, йдучи на» стратегічне партнерство " з Анкарою, добровільно звалюють на себе всі геополітичні обтяження, викликані агресивною турецькою зовнішньою політикою. Так, Україна розділить з Туреччиною негатив на адресу останньої з боку Франції, Греції, Кіпру зокрема і ЄС в цілому. Варто пам'ятати і про зіпсовані Анкарою відносинах з Єгиптом, Сирією і низкою інших країн Близького Сходу.
Київ вже перебуває в конфронтації з Москвою, нещодавно до цього додався конфлікт з Мінськом. Тепер додасться і ворожнеча з Вірменією та її численною діаспорою в США, Європі та Росії. Заради чого? Через надії, що Анкара в інтересах київської влади стане роздувати антиросійську пожежу? У цьому вогні ризикує згоріти як Україна, так і сама Туреччина. Турецькі проблеми дорого обійдуться нам як її "стратегічному партнеру".
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.