Вбивці на волі, а вчителі відправили до в'язниці

9 сентября 2020, 08:54
Владелец страницы
Редактор
0
16
Вбивці на волі, а вчителі відправили до в язниці

Виходить можна вбивати, переслідувати людей і залишатися безкарними, в той час як вчителів і журналістів садять у в'язниці за їх професійну діяльність. Як так відбувається?

СБУ затримала 52-річну вчительку російської мови Тетяну Кузьмич. Її підозрюють в організації агентурної мережі ФСБ, проте відсутня інформація про безпосередню передачу будь-яких даних. До неї з обшуком приходили співробітники СБУ і в результаті немає ніяких речових доказів. Засідання проходило в закритому режимі. Це стандартна схема, яка використовується в політичних справах для залякування людей, особою в підлогу і відправка в ізолятор тимчасового утримання (ІТТ) до суду, психологічно відрізняється від прибуття в суд із заздалегідь відправленою повісткою.
Тетяна Кузьмич - не просто вчитель російської мови та літератури з багаторічним стажем викладання в різних школах Херсона. Кандидат педагогічних наук, співавтор підручника з російської мови для 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл України з російською мовою навчання, завідувач науково-методичної лабораторії управління освітніми установами України. Протягом багатьох років Тетяна Кузьмич проводить заходи для школярів, студентів, вчителів та громадських діячів в Україні, Росії, а також на території Кримського півострова.
Суддя Оксана Черниш обрала Тетяні Кузьмич запобіжний захід у вигляді взяття під варту до 9 жовтня 2020 року, і вчитель вирушила в СІЗО до злочинців. Цей суд ніяк не можна назвати справедливим.
В цей же час "Одеського вбивцю" Стерненка відправляють під домашній арешт за вбивство людини (https://www.bbc.com/russian/features-53141228), а вчитель російської мови потрапив до в'язниці. Виходить можна вбивати, переслідувати людей і залишатися безкарними, в той час як вчителів і журналістів садять у в'язниці за їх професійну діяльність. Як так відбувається?
Якщо задуматися над цим питанням і згадати політику українського уряду щодо витіснення всього "російського" (в тому числі і мови) з усіх сфер життєдіяльності, то стає ясно для чого це відбувається. А для досягнення своїх цілей керівництво України використовують силові відомства.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.