Боротьба з коронавірусом в Україні: чи ефективний адаптивний карантин?

8 сентября 2020, 10:46
Владелец страницы
Редактор
0
6
Боротьба з коронавірусом в Україні: чи ефективний адаптивний карантин?

Глава МОЗ України Максим Степанов закликав українців дотримуватися рекомендацій відомства по боротьбі з коронавірусною інфекцією – носити маски, дотримуватися дистанції, використовувати антисептики. І

«В Україні все більше збільшується кількість госпіталізованих від коронавірусу і в разі зняття карантину лікарні будуть переповнені", - заявив Степанов. Водночас головний санітарний лікар не виключає повернення до жорстких карантинних заходів.
Політолог Василь Яблонський вважає наступне: адаптивний карантин і зонування епідеміологічної небезпеки не забезпечує баланс між економікою і карантином і посилення карантину не вирішить проблеми.
Уряд сам себе дискредитував-політики не дотримувалися карантинних заходів, і тому в Україні почалася хвиля опору. Якщо Кабмін зважиться на більш жорсткі заходи, то це викличе чергову хвилю невдоволення, невиконання цих заходів і, нарешті, ще більше погіршити ставлення населення до виконавчої влади. Сама ідея карантину в Україні вже не сприймається людьми, тому вони не будуть дотримуватися цього заходу, навіть якщо необхідно.
"Коли були десятки хворих, то забороняли гуляти парками, а зараз всі ходять без маски, роблять селфі, те ж саме роблять чиновники, при тому, що у нас тисячі нових випадків і це сприймається як належне, тому всі, хто не сильно засмучується нюансами епідемії - не сприймають такі обмеження серйозно», - додав Яблонський.
Якщо в Кабміні стверджують» ми знайшли баланс", то повинна розвиватися економіка і зупинитися поширення епідемії. Однак спостерігається зворотне: економіка занепадає, коронавірус поширюється. Очевидно, зонування, це хоч якийсь вихід, але складається таке враження, що» червоні " зони вводять там, де підтримка уряду і президента і так на низькому рівні, а регіони з позитивним ставленням до чинної влади залишаються недоторканими.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.