Хто справжній лідер України?

26 августа 2020, 09:53
Владелец страницы
журналіст
0
32
Хто справжній лідер України?

Цькування маленького хлопчика-червона лінія, яку не можна перетинати. І якщо в країні стане нормою політичне переслідування дітей, то це ознаменує перехід до тоталітаризму зразка тридцятих років.

Дванадцятирічний підліток Максим Ткачук, який прославився вже за межами України, завдяки своєму виступу в Лондоні де він виконав пісню" смуглянка", стару радянську пісню про Партизанське кохання. Але різко цей милий талановитий хлопчик перетворився на об'єкт цькування з боку українських націоналістів.
Йому відкрито погрожували, дзвонили з образами, писали тисячі коментарів презирливого відтінку. І людей навіть не хвилювало, що дитина – сирота, і про живе зараз з бабусею. Причому люди навіть не розуміють, що пісня була написана ансамблем Київського військового округу, але пишуть йому, що ця пісня чужа для нашої країни.
І зараз цькування отримало продовження. На національному відборі на" Дитяче Євробачення-2020 " Максима виключили, хоча він спочатку вважався фаворитом відбіркової частини, так як отримав найбільшу кількість голосів. І цей факт політизації дитячої творчості з боку офіційних представників держави виглядає справжньою ганьбою, яка несумісна з банальними поняттями демократії і навіть елементарної етики.
І вся ця ситуація показує, як високопоставлені чиновники залежать від позиції радикальних націоналістів. І готові підкорятися їхнім вимогам, не дивлячись на те, що вони суперечать чинним законам України. Через що можна зробити висновок, не дивлячись на поразку Порошенка, ми бачимо, що за фактом Радикальна спільнота ультраправих активістів управляє країною.
А Володимир Зеленський готовий миритися з таким станом справ, при цьому, не звертаючи уваги на обурення своїх власних виборців. І наш "слуга народу" просто не хоче сваритися і лаятися з ворожою до нього націоналістичною меншиною і тому банально проігнорує розвиток скандалу з цим хлопчиком.
Цькування маленького хлопчика-червона лінія, яку не можна перетинати. І якщо в країні стане нормою політичне переслідування дітей, то це ознаменує перехід до тоталітаризму зразка тридцятих років.
І якщо у нас ще залишилося почуття гідності, то ми зобов'язані заступитися за слабкого. Відстоявши при цьому власні людські права.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.