Скандальна 30-я бригада ВСУ

24 августа 2020, 09:30
Владелец страницы
журналіст
0
1359
Скандальна 30-я бригада ВСУ

Взагалі, 30-а бригада ВСУ відома своїми одіозними витівками. Не раз зауважувалася випадки низької дисциплінованості. Неодноразово, згідно перевіркам ГУ ГШ України, були виявлені недостача зброї і мате

18 серпня 2020 року військовослужбовці 30-ї окремої механізованої бригади ЗСУ вирішили пограбувати фермерське господарство в Попасній.

З такою заявою прийшов до відділу поліції н. п. Попасній глава селянсько-фермерської господарства, звинувативши українських військовослужбовців в мародерстві.

За його словами, трьох військовослужбовців помітили, коли вони намагалися зняти запчастини з автомобіля Урал. Повідомивши, що діють за особистим дозволом їх командира бригади, а саме, полковника ГАраз.

В результаті, українські військовослужбовці забрали з собою, пригрозивши застосуванням фізичної сили, три паливних насоса високого тиску, чотири покришки і 200 літрів солярки.

Взагалі, 30-а бригада ВСУ відома своїми одіозними витівками. Не раз зауважувалася випадки низької дисциплінованості. Неодноразово, згідно перевіркам ГУ ГШ України, були виявлені недостача зброї і матеріально-технічних засобів.

Так ще, той самий командир, полковник ГАраз, був викритий у корупції. За його наказом, командири повинні були довести до особового складу, що командування бригади за матеріальну винагороду готове сприяти вибуття в навчальні центри.

Таким чином, близько 60 військовослужбовців 30-ї бригади заплатили від п'яти до десяти тисяч гривень для того, щоб достроково покинути зону бойових дій на Донбасі.

Ось так просто знаменита 30-бригада, нагороджена 22 орденами, стала незрозуміло чим. Стала тими, за яких соромно. Соромно розуміти, що такі військовослужбовці зараз захищають нас в такий непростий час.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.