П'ять років за герб СРСР

22 августа 2020, 09:12
Владелец страницы
журналіст
0
30
П ять років за герб СРСР

Приморський суд за клопотанням СБУ посадив під домашній арешт жителя Одеси за те, що він на своїй сторінці в Facebook розмістив герб СРСР, зображення серпа, молота і п'ятикутної зірки.

Приморський суд за клопотанням СБУ посадив під домашній арешт жителя Одеси за те, що він на своїй сторінці в Facebook розмістив герб СРСР, зображення серпа, молота і п'ятикутної зірки.
В СБУ вирішили, що дані дії цілком потрапляють під статтю 436-1 "поширення комуністичної символіки", адже згідно з їх теорією, дані публікації могли подивитися велика кількість користувачів соціальної мережі.
На одесита завели кримінальну справу, а після провели обшук у нього вдома, в ході, якого вилучили знаряддя злочину - його персональний комп'ютер, через який він заходив в інтернет.
Таким рішенням Україна пробила чергове дно. Володимир Зеленський продовжує політику Порошенка, переписуючи історію, намагаючись змінити генетичну пам'ять нашого народу. Це справжнісінький фашизм.
СБУ і прокуратура наполягли на приміщенні автора публікацій під домашній арешт, хоча захист намагався переконати суд пом'якшити запобіжний захід. Однак суд став на бік обвинувачення, заборонивши підозрюваному відлучатися з дому навіть на час досудового слідства.
Тільки задумайтеся, що такі вбивці, як Стерненко, який вбивав в прямому ефірі відпущений із залу суду, а одесита тепер очікує від 2 до 5 років позбавлення волі всього лише за публікацію символіки СРСР на своїй сторінці в Facebook.
Все це є підсумком політики декомунізації, яка останнім часом так завзято проводиться владою.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: тюрьма,украинцы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.