Україна в обмін на гроші заходу втрачає свою незалежність

20 августа 2020, 11:02
Владелец страницы
журналіст
0
16
Україна в обмін на гроші заходу втрачає свою незалежність

Серед реформ, виконання яких взяла на себе Україна в обмін на макрофінансову допомогу ЄС – дозвіл приватним виконавцям здійснювати примусове стягнення з невеликими позовами на суму до 100 000 гривень

Глава Національного банку Кирило Шевченко провів першу зустріч з представниками Міжнародного валютного фонду і пообіцяв, що НБУ виконає всі зобов'язання, взяті в рамках Меморандуму. На зустрічі були присутні глава місії МВФ в Україні Іванна Владкова Голлар, постпред МВФ Йоста Люнгман і заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован.
"МВФ був, є і буде ключовим стратегічним партнером України в цілому і Національного банку зокрема. Тому повне і успішне виконання програми співпраці з МВФ є моїм пріоритетом. Можу запевнити, що всі зобов'язання, які Національний банк взяв на себе за Меморандумом про економічну та фінансову політику, будуть виконані повністю і в строк", – заявив Шевченко.
Серед реформ, виконання яких взяла на себе Україна в обмін на макрофінансову допомогу ЄС – дозвіл приватним виконавцям здійснювати примусове стягнення з невеликими позовами на суму до 100 000 гривень проти державних органів і держпідприємств.
Вперше в історії України представник незалежної приватної професії зможе діяти проти держави, використовуючи владу, делеговану їй самою державою, змушуючи уряд виконувати свої договірні та фінансові зобов'язання перед будь-якою фізичною або юридичною особою.
Також українські органи влади будуть зобов'язані автоматизувати процеси блокування і списання коштів з банківських рахунків, створюючи реальну можливість для приватних виконавців ефективно виконувати свою роботу. Що це означатиме на практиці? І як реалізація цих норм показала себе в країнах ЄС?
На сьогодні невиконання судових рішень залишається найпоширенішою скаргою проти України до Європейського суду з прав людини. За даними Мін'юсту, зараз загальна сума заборгованості за рішеннями судів становить майже 800 мільярдів гривень, при цьому значна її частина не сплачується мінімум 10 років.
Щоб зрозуміти масштаби проблеми, варто уточнити: ця сума становить приблизно 1/4 річного ВВП країни. Щорічно стягується близько 2,7% від згаданих 800 млрд грн. При цьому більшу частину від 800 мільярдів становить заборгованість держави і особливо-державних підприємств – яких в Україні близько 17 тисяч. Чи здатний змінити цю ситуацію приватний виконавець?
Цілком можливо, адже з моменту створення цієї професії в Україні три роки тому запрацювало 240 приватних виконавців, які демонструють у п'ять разів більшу ефективність порівняно з конкурентами, підпорядкованими Міністерству юстиції. Українській моделі сьогодні не вистачає деяких ключових компонентів, щоб кваліфікувати її як змішану відповідно до європейської практики.
Приватні виконавці в Україні не можуть виконувати рішення проти або на користь держави або державного підприємства, в той час як Мін'юст, суди і правоохоронні органи мають занадто широкі регуляторні повноваження і можливості для здійснення контролю за приватними виконавцями. Враховуючи зазначений контекст, "контроль" з боку інших органів часто дозволяє недобросовісному боржнику використовувати систему на свою користь, не виконуючи рішення судів.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.