МАЙБУТНЄ МІСТА БЕРЕГОВА – ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТО ЧИ РОМСЬКЕ ГЕТТО?

9 августа 2020, 23:25
Владелец страницы
Адвокат
0
197

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА БЕРЕГОВА – ВИ КОЛИСЬ ЗАДУМОВУВАЛИСЬ НАД ТИМ, НА ЩО БЕРЕГІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИТРАЧАЄ СПЛАЧЕНІ ВАМИ ПОДАТКИ?

Згідно отриманої мною інформації за 2015 - 2020 роки Берегівська міська рада витратила на благоустрій міста близько 44147499 грн., з них: на бульвар Іллейш Дюли – 564 897 грн., на площу Героїв – 5 143 201 грн., на кругову розв’язку на перехресті вулиць Мукачівська та Корятовича – 2 614 726 грн. Також на цей рік заплановано витратити 1 700 000 грн. на прилеглу територію будинку культури «Геолог».

«Гойра Бобяк» – як кажуть угорці, якби не одне «но». Ви колись бували на очисних спорудах міста Берегова чи на каналізаційно-насосних станціях міста? Якщо ви поглянете на фото очисних споруд міста Берегова, то зрозумієте чому я задав це запитання.

Знаєте скільки витратила Берегівська міська рада за період з 2013 по 2020 роки (відколи Золтан Бабяк мер нашого міста) на утримання (капітальний ремонт, реконструкцію) очисних споруд нашого міста? – аж цілих 0 (нуль) грн. (див. лист Берегівської міської ради від 28 липня 2020 року № 35/03-31, що додається).

Знаєте скільки коштів витратила Берегівська міська рада за період з 2013 по 2020 роки (відколи Золтан Бабяк мер нашого міста) на очистку стічних вод, які поступають на очисні споруди міста? – ніхто не знає, навіть керівництво Берегівської міської ради (див. лист Берегівської міської ради від 28 липня 2020 року № 35/03-31, що додається).

Чому це так важливо? – за один рік на очисні споруди міста Берегова в середньому потрапляє близько 518000! кубічних метрів стічних вод, які взагалі не очищаються, а просто скидаються у канал Вирке, а потім всі ті нечистоти забруднюють навколишнє природнє середовище не лише на території нашого міста, а й навколишніх сіл – таких як Яноші і Балажер, які вже вскорім будуть приєднані до міста Берегова.

Як думаєте шановні мешканці Яноші і Балажер – якщо вашого яношівського хлопця – мера Берегова Золтана Бабяка зараз не цікавить проблема забруднення стічними водами земель та підземних вод ваших сіл, то його це буде цікавити після того як ваші села будуть приєднані до міста?

Я звернувся з аналогічним запитом на отримання публічної інформації і до керівництва напівкомунального підприємства – Товариства з обмеженою відповідальністю «Водоканал Карпатвіз», однак його директор Йосип Галайда, очевидно відчуваючи підтримку з боку свого боса, відмовився надати мені запитувану інформацію. Нічого, скоро останній буде надавати інформацію правоохоронним органам.

У даному випадку маємо яскравий приклад того, як слова чиновника і політика – мера Берегова Золтана Бабяка розходяться з тим, що він робить, а точніше з тим, що він не робить. Адже останній позиціонує себе як проєвропейського політики, який розділяє європейські цінності … Хотів би я побачити в якому європейському місті будуть підтримувати мера, який за 7 (років) не зробив абсолютно нічого для того, щоб зупинити екологічну катастрофу – забруднення навколишнього природнього середовища сотнями тисяч кубічних метрів стічних вод (нечистот), при тому що він мав можливість це зробити (наприклад направивши необхідну суму коштів з тих 44000000 грн., які за 2015 - 2020 роки були витрачені на благоустрій міста).

На жаль для багатьох берегівчан головне – це «вино і видовище». Берегівчани радіють тому, що за 7 (сім) років міський голова Золтан Бабяк спромігся привести в порядок центр міста, що до речі останній щоразу приписує собі у заслуги. Але ж давайте будемо відвертими – насправді все це було зроблено за кошти платників податків – за ваші податки шановні берегівчани.

Більшість із вас постійно їздить у країни Європейського Союзу – де ви бачили, щоб там обожествляли чиновника за те, що він робить свою роботу? З таким успіхом ви мали б щоранку дякувати сонцю за те, що воно встає …

Зате зараз ми маємо красивий центр міста і забруднену околицю: зі сторони Мікрорайону – побутовими відходами з сміттєзвалища, на яке звозять сміття з усього району, але це окрема тема; зі сторони Чопівки – нечистотами.

У нас у самому центрі міста всі нечистоти з прилеглих багатоповерхівок скидуються прямо у канал Вирке, а ми радіємо, тому що у нас красивий центр міста. Хтось із вас спробував уявити собі центр Будапешта або Вени чи будь якого іншого європейського міста – де б прямо в річку зливалися нечистоти?

Давайте подивимося правді у вічі – що було зроблено командою чинного мера міста Берегова Золтана Бабяка за період з 2013 по 2020 роки:

- вирішено проблему з неконтрольованим забрудненням стічними водами навколишнього природнього середовище – НІ;

- вирішено проблему з непрацюючими очисними спорудами міста – НІ;

- вирішено проблему з неконтрольованим забрудненням побутовими відходами навколишнього природнього середовище – НІ;

- вирішено проблему з приведенням у відповідність вимогам чинного законодавства міського сміттєзвалища – НІ;

- зупинено вивезення з усього району сміття на міське сміттєзвалище – НІ;

- вирішено проблему з ромським табором у центрі міста – НІ;

- вирішено проблему з бездомними собаками – НІ;

- повернуто територіальній громаді 8 гектарів землі у центрі навколо спорткомплексу – НІ;

- забезпечено соціальним житлом хоча б частину тих осіб, які перебувають на квартирному обліку – НІ;

- відновлено роботу системи «Бодон» у Мікрорайоні, яка в радянські часи не давала підземним водам затоплювати підвали тамтешніх багатоповерхівок – НІ;

- вирішено проблему з забороною проїзду через місто вантажівок – НІ;

- вирішено проблему з проведенням водопостачання та водовідведення на всі вулиці міста – НІ;

На фоні всього цього видається смішним недавнє інтервю чинного мера міста Берегова Золтана Бабяка, в якому він з пафосом розповідав про те, що у нього не має часу як у тих, що критикують його, тому що він невпинно працює на благо міста … щось не помітно результати цієї семирічної невпинної роботи …

Щось команда чинного мера міста Берегова Золтана Бабяка не вихваляється тим, скільки іноземних інвестицій було залучено в економіку міста (крім інвестицій угорського інституту).

Чому навколишні міста Мукачево, Виноградів, Хуст, Тячів – всі розбудовуються, одне лише Берегове перебуває у занепаді?

Ви – шановні берегівчани вже сім років підтримуєте команду чинного мера міста Берегова Золтана Бабяка, яка за період з 2013 по 2020 роки нічого не зробила для вирішення вищевказаних проблем. Якщо вас все влаштовує, якщо ви хочете, щоб ваше рідне місто Берегове скоро перетворилося у велику помийну яму, в якому скоро кожен п’ятий мешканець буде ромом, то вперед – «гойра Бобяк». Думаю ваші діти потім подякують вам.

Те саме стосується і тих сіл, які планують приєднати до Берегова, – невже ви думаєте, що якщо команда чинного мера міста Золтана Бабяка не спромоглася за 7 (сім) років вирішити головні проблеми міста, то вона стане вирішувати ваші?

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.