США планує "озброїти до зубів" летальною зброєю ЗС України

4 августа 2020, 11:33
Владелец страницы
журналіст
0
567
США планує  озброїти до зубів  летальною зброєю ЗС України

30 Липня Зеленський призначив на посаду політичного представника Києва в контактній групі першого президента країни Леоніда Кравчука. Екс-президент України, який очолив делегацію Києва в Мінську підтв

30 Липня Зеленський призначив на посаду політичного представника Києва в контактній групі першого президента країни Леоніда Кравчука. Екс-президент України, який очолив делегацію Києва в Мінську підтвердив, що не готовий до обговорення принципових змін української позиції щодо Донбасу.
"Є речі, які компромісам не піддаються. Це суверенітет, територіальна цілісність, незалежність, недоторканність кордонів. Це питання не обговорюється", - підкреслив він.
Водночас Кравчук запевнив, що робитиме все, щоб "на Донбасі і в Україні був мир". Зокрема, виступатиме за те, щоб від загальних слів переходити до конкретних дій, а саме "не ставити перед собою нездійсненних завдань, вирішувати питання покроково, почати з припинення вогню і тоді крок за кроком йти далі". Однак, як і з посадою президента України, зміна прізвища врегулювати конфлікт не допомагає, швидше посилює.
Цього ж дня, 30 липня, група сенаторів з демократів і республіканців внесла до Сенату США законопроект, який передбачає щорічне виділення Україні 300 млн доларів на військову допомогу, в тому числі на надання летальної зброї. Також законопроект дозволяє виділяти до 4 млн доларів на підготовку українських офіцерів і вимагає призначення спеціального посланника на Україну. Загальний обсяг коштів на військові цілі становить 612 мільярдів доларів. Це явна Підготовка до відкритої війни і наступати в цьому випадку будуть ЗСУ. Про яке досягнення світу може йти мова?
США і раніше надавали Україні військову допомогу, але нелетальним озброєнням. На початку жовтня 2019 року Петро Порошенко розповідав про плани американського керівництва передати Києву нові зразки виключно оборонного озброєння, але зараз все змінилося, стало необхідне летальне озброєння. У США дискусія про необхідність військової допомоги Україні триває не перший місяць, республіканці виступали за більш жорстку позицію американського президента і початок поставок.
Свого часу Барак Обама вважав, що це – крайній захід, час для якої ще не настав. Однак Дональд Трамп позитивно ставиться до рішення обох палат Конгресу США збільшити поставки Україні наступального озброєння. Невже він вважає, що "час настав"? Адже тільки нещодавно, 27 липня, була досягнута домовленість про "повне і всеосяжне" припинення вогню. Правда зацікавлені в цьому в підсумку виявляється не захід, а Україна і російська сторона. Росія-тому що їй не потрібні вічні звинувачення в провокаціях, А Україні – досягти територіальної цілісності і врегулювання внутрішньополітичної обстановки в країні.
Як можна говорити про деескалацію конфлікту, про яке припинення вогню говорить Кравчук? Якщо США озброює до зубів наших солдатів і готує їх до наступу – буде війна, а не мир. Війна простим українцем зовсім не потрібна, проте кому ж? Без сумнівів тому, хто оплачує "банкет" - Америці, адже озброєння конфлікти відбуваються на кордоні з Росією, на яку давно точить зуб весь Захід. А в цей час керівництво України цілком і повністю вірить в безкорисливість дій Західного керівництва і буде робити все, що їм скажуть, тим більше, якщо це оплачують. Як то кажуть "будь-який каприз за ваші гроші".
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.