Смерть " української політики"

3 августа 2020, 11:07
Владелец страницы
Редактор
0
39
Смерть   української політики

Зміни голови української делегації на переговорах в Мінську схожа на анекдот про бордель і перестановку ліжок.

Хоча, якщо спробувати розібратися і знайти якийсь сенс у всьому цьому неподобстві під назвою "Українська політика", то стає ясно, що історія з призначенням Кравчука - це показник ослаблення впливу Єрмака на Зеленського.

Великих протиріч між Зеленським та Єрмаком немає. Основна ідея полягала в тому, щоб якомога довше уникати "тупих москалів", більше обіцяючи, при цьому трохи менше роблячи, видаючи весь цей сумбур за прогрес в мирних переговорах.

Але Єрмак облажався з термінами, так як його "якомога довше" тривало всього 6 місяців, а далі ці самі "тупі москалі" перестали вестися на весь цей розлучення.

Стало зрозуміло, що Єрмак не самий хитрий шахрай, як він обіцяв нашому президенту. А той, у свою чергу, розчарувався в ньому, чисто професійно. Тому обопільно вирішили розбудити Кравчука, який в свої роки сам навчав дурити всю нинішню владу. Чи допоможе він? Точно не зашкодить.

Адже ризикувати вже нічим. Найгірша ситуація з можливих - це ще більше падіння рейтингу Зеленського і його партії "Слуга народу", але подібним вже нікого не налякаєш. Заручившись підтримкою заходу і зробивши пару угод з місцевою елітою, вони зможуть намалювати собі такий рівень підтримки на виборах, який їм тільки заманеться, аж до 99%. При цьому всі будуть ходити з важливими особами і хизуватися тим, як "демократично пройшли вибори".

Тому все те, що зараз відбувається в нашій країні не має ніякого сенсу. "Українська політика" померла ще 31 березня 2019 року. Єдине, що зараз дійсно цікавить нашу політичну владу - це як поділити труп країни.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.