"Сі Бриз-2020" починається, Україна знову сподівається вступити в НАТО

22 июля 2020, 10:28
Владелец страницы
журналіст
0
9
 Сі Бриз-2020  починається, Україна знову сподівається вступити в НАТО

20 липня в Чорному морі почалися навчання "Сі Бриз-2020" - це один з головних інструментів вступу в НАТО (контр-адмірал Неїжпапа)

20 липня в Чорному морі почалися навчання "Сі Бриз-2020", в них беруть участь вісім країн. Крім України і Сполучених Штатів, це Болгарія, Грузія, Іспанія, Туреччина, Норвегія і Румунія. У зв'язку з поширюється по світу пандемії Covid-19 проведення міжнародних військових навчань було вирішено не тільки змінити, але і скоротили до семи днів. У навчаннях візьмуть участь понад 20 кораблів і літальних апаратів. Підтверджено (джерело: "Арміяinform") участь ракетного есмінця типу "Арлі Берк" USS Porter і патрульного протичовнового літака P-8 Poseidon ВМС США, а також кораблів постійної військово-морської групи НАТО, які вже прибули в Чорне море. Вони проведуть тренування з протиповітряної та протикорабельної оборони, порятунку на морі та інші.

Дані навчання проводяться з 1997 року між Україною і США і для української сторони, як заявив командувач Військово-Морських сил ЗС України контр-адмірал Неіжпапа, це один з головних інструментів вступу в НАТО. Україна демонструє світу своє бажання влитися до лав НАТО, і пустити на свою територію чужих солдатів з "мирними" намірами проти східного "агресора". Однак процес вступу затягнувся. З усіх країн, які беруть участь у навчаннях, в НАТО не перебувають Грузія і Україна. Цьому заважає невирішені конфлікти і нестабільна обстановка в країні. Грузії заважає присутність російських військ на території Абхазії і Південної Осетії, а Україні в даний час збройні конфлікти на Сході країни і невизначена доля Кримського півострова. Варто зрозуміти, щоб потрапити в цю організацію варто для початку врегулювати всі спірні питання, але ми все одно сподіваємося, що до нас прийдуть, врятують і трапиться "диво". І так 23 роки, не одне, так Інше.

"Ви всі знаєте, що Чорне море, на жаль, давно вже перестало бути стабільним. Тому такі навчання як "Сі Бриз" або "Бриз" Болгарії є підтвердженням того, що Сполучені Штати і партнери, країни НАТО підтримують мир і стабільність в нашому Чорноморському регіоні" – зазначив контр-адмірал Неіжпапа. Миру і стабільності навіть на горизонті не намічається. Хоча ні, стабільність є, на жаль, в негативному напрямку.

Незважаючи на це українська сторона робить гучні заяви, що в рамках стрільб планується виконати такі вправи як попереджувальна Стрільба, Стрільба по судну порушнику, стрільба по повітряній цілі і розстріл плаваючої міни. А за підсумком навчань ми, як завжди, побачимо заголовки про перевагу України і злагоджену роботу із зарубіжними партнерами. Загалом все, як і в минулому році – красиві слова, фотографії і більше нічого.

Чи потрібні сучасній Україні нескінченні військові навчання з країнами НАТО сьогодні? У країни і так багато внутрішніх проблем, включаючи зростаючий дефіцит бюджету і поширення коронавірусу, а тут ще на ці навчання виділяють 63,8 млн грн. Ці кошти, зібрані з податків, могли б піти на поліпшення рівня і якості життя. А в підсумку велика частина суми плавно перейде в чиїсь кишені. І що хорошого несуть в Україну щорічні Учення"Сі-Бриз"? Питання залишається відкритим.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Украина-НАТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.