"Слуги народу" втрачають довіру виборців

20 июля 2020, 11:19
Владелец страницы
Редактор
0
30

Партія Шарія перетягує на себе електорат "Слуги народу", а спроби прибрати її з електорального поля прихильників Зеленського і зрушити на електорат ОПЗЖ провалилися.

Партія Шарія перетягує на себе електорат "Слуги народу", в першу чергу на південному сході країни, а спроби прибрати її з електорального поля прихильників Зеленського і зрушити на електорат ОПЗЖ провалилися. Безпрецедентні зусилля офісу президента України щодо зниження рейтингу "шарийців" призвели до зворотного результату: згідно з останніми соціологічними дослідженнями на загальноукраїнських виборах вони можуть отримати 7% голосів. Відтік виборців від "Слуги народу" відбувається через розчарування російськомовного населення в політиці Президента щодо досягнення миру на Донбасі.
Тому під час турне президента до Одеси мітингувальників прихильників Шарія почали показово затримувати. Потім підконтрольна офісу президента України і особисто міністру МВС Авакову націоналістична організація "Національний корпус", вчинила кілька серйозних нападів на лідерів і членів партії Шарія. Ці напади здійснювалися з двома цілями: залякування одних членів партії Шарія і провокування інших на відповідні силові дії. Поки обидві поставлені цілі так і не були досягнуті.
Більш того, безчинства націоналістів не залишилися непоміченими з боку Заходу. Депутат Європарламенту Клер Дейлі так охарактеризувала подію: "Нацизм в будь-якій країні є загрозою для всіх. Європа повинна припинити підживлювати його зростання в Україні та в інших країнах». Так само вона вважає, що уряд ЄС допоміг посилити крайній націоналізм в Україні, щоб диктувати Порядок денний, а тепер «неонацисти з урядовими зв'язками б'ють опонентів і загрожують громадянському суспільству».
Я впевнений, що це не остання реакція депутатів Європарламенту на свавілля в Україні. Необхідно і далі Показувати весь той бардак і хаос, який відбувається на наших вулицях.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Владимир Зеленский,шарий,Слуга народа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.