Херсонщина все больше ждёт РФ! Благодаря Киеву!

29 июня 2020, 20:23
Владелец страницы
1
18169
Херсонщина все больше ждёт РФ! Благодаря Киеву!
Королівський Об'єднаний інститут оборонних досліджень (RUSI), чотири сценарії можливого російського вторгнення. 2014

Власть - думай, прежде чем "вбросить"!

Провів майже три доби на морі (майже з нього не вилазив). А також поспілкувався з нечисельними ріднею і знайомими на Херсонщині.

На тлі (ІМХО, туповатих) "вкидів" від окремих представників недоВлади і недоЕксперДів щодо "великої вирогідності у найближчі місяці військової операції РФ з боку окупованого Крима і на Східному кордоні України" - основна тенденція серед "місцевих": посилення в рази і без того масових очікувань "да, коли вже Росія прийде" і цілком серьйозні "кухонні дискуссії" на тему "дійде Росія до Херсона, чи зупиниться на півколі Скадовськ-Генічевськ, хоч би дійшла".

Хвиля "прогнозів" щодо "скорого вторгнення РФ" - однозначно шкідлива для України!
Бо розбурхала і без того за останній рік піднімаюче голову проРФне лайно в суспільстві.
Єдине, що могло би виправдати подібний вал "РФ ось-ось вторгнеться" - це масштабні спецоперації по виявленню\затриманню проРФних елементів. Але, на жаль - нічого подібного ми не спостерігаємо!
Зато чисельне антиУкраїнське лайно - має привід попотирти рученьки і посподіватися на "Рассєя придет"!  І що найгірше: ще й задурити велику частку "ні то ні сьо" народця своїми "сподіваннями"! :(((

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,Украина,война,бюджет,Киев,США,НАТО,Выборы,Крым,президент,Евросоюз,Донецкая область,карантин,Луганская область,Коронавирус,ДНР,ЛНР,аннексия Крыма,война на Донбассе
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.