«Золоті» фінські ягоди. Або за ким летить наступний чартер?!

30 апреля 2020, 22:08
Владелец страницы
Голова політичної партії "КРАЇНА"
0
430

втрата унікальних можливостей і наших людей, чергова стратегічна помилка і безглузда реальність...Світ просинається від пандемії.  
Світ починає виходити із усіх тих обмежень, які були накладені останніми місяцями. Комусь вдалося перемогти пандемію, як наприклад Австралії, Новій Зеландії, Ісландія чи Китаю… 

А хтось ще у глибокій пандемічний кризі. 

Але їсти хочеться всім!

Через те, хочеш - чи не хочеш, але уряди змушені повертатися до економічного життя своєї держави. І перше, що турбує керівництво кожної країни, так це - продукти харчування. 

Вчора президент США Дональд Трамп заявив про те, що щоб не відбувалося в країні, а заводи по виробництву м'ясних продуктів повинні працювати. Фермери Сполучених Штатів Америки заявили про те, щоб не відбувалося в країні, які б обмеження не накладалися б, а їм потрібні люди які можуть збирати врожаї у полі. 

І в Північній Америці, і в Західній Європі, люди які працювали на промислових підприємствах, в офісах міста в полі працювати не хочуть і не будуть. І не лише тому що не хочуть, просто так укладений устрій їхнього життя. Вони покладаються на те, що держава повинна їх забезпечити на період тимчасового безробіття чи повного безробіття чи втрати працездатності. Тому уряди всіх західних країн інтенсивно підтримали під час кризи свій малий, середній бізнес та великі підприємства, аби лише вони не звільняли людей.

Тим не менше, в багатьох країнах рівень безробіття зростає катастрофічно, але безробітні все одно знають, що в цій ситуації їх підтримає їхня держава. І навіть опинившись на вулиці вони не підуть працювати в поле. 

Світ знову звернувся до українців, до тих людей, які можуть і, саме головне, уміють виробляти продукти харчування та працювати в полі.

Декілька днів тому з України вилетів перший чартерний рейс на Фінляндію. Вдумайтесь! На прохання своїх фермерів уряд Фінляндії замовив у нашого авіаперевізника чартерний авіарейс щоб доправити заробітчан із України у Фінляндію. 

Уявіть лише собі вартість цього рейсу в період коли із-за карантину в принципі обмежений наземний рух, а небо взагалі для пасажирських перевезень в світі закрите. Цим рейсом на роботу полетіло біля двохсот трударів із України. А тепер порахуйте вартість українця за кордоном!!!

А вже вчора з затримкою з нашої держави з Борисполя полетіла чергова «рятувальна бригада українців» рятувати врожай у Великобританії. До Лондона на сезонні роботи полетіли 116 громадян України. Наші люди в черговий раз виявилися зайвими у своїй країні. Але у світі вони вкрай потрібні! 

Ви уявляєте скільки платять фіни і британці щоб при закритому небі, закритих аеропортах, карантині і ризику пандемії наші люди прилетіли рятувати їх економіку?! 

Чому ж світу так потрібні українці, а в Україні фермери виходять на страйки щоб реалізувати вже вирощену вдома весняну продукцію? Чому в українських магазинах албанська капуста, єгипетська картопля і турецька полуниця, а в небі літаки з нашими працьовитими руками?

До речі, про свої плани забирати українців заявила нещодавно і Польща. Ціна українця на ринку Європи велика! І це збирати ягоди! Тепер, виходить, дивимось в небо і чекаємо Boeing за лікарями, інженерами, дизайнерами, айтішниками? За ким приїдуть вже завтра?

А українська влада тихо за цим спостерігає…Навіть не так: влада цьому всіляко сприяє!
Нагадаю, що «українські інвестори» їдуть за кордон на заробітки не через прекрасне життя в Україні, чи бажання «випити каву у Братиславі», або ж «відвідати Віденську оперу», а через відсутність державної політики економічного протекціонізму та створення нових робочих місць, про які ми так багато чули останнім часом!!! 

Результатом же нинішньої політики є:
– важка «рабська» праця українців за кордоном, часто напівлегальна, розбиті сім‘ї, закинуті села та активна участь українців у розвитку економік чужоземних країн;
– втрата унікальних можливостей і наших людей, чергова стратегічна помилка і безглузда реальність! 

Не можна заборонити людям шукати кращої долі, але за них потрібно боротись і стимулювати лишатись дома, створюючи умови для заробітку! 

Бездарне управління своєю державою не лише шкодить економіці нашої країни, але й привело до чергової міграційної кризи з нашої держави. 

Історія не вчить!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.