Заробітчани, повертайтесь і залишайтесь!

20 марта 2020, 09:53
Владелец страницы
Голова політичної партії "КРАЇНА"
2
2650

Саме ці мільйони українців і мають стати основою нової економіки нашої держави


За різними оцінками, за останні тижні до України повернулося від 500 тисяч до 1 мільйона наших рідних українців.

А як тільки відкриються кордони, ми можемо очікувати значно більший потік. 

Про що це говорить для нас усіх і для економіки держави? 

Мабуть, при звичайних умовах, як жив світ ще декілька місяців тому, ми не могли й очікувати, що наші люди, які отримали освіту в Україні, проте здобули необхідні навики та практичний досвід за кордоном, працювали у європейській економіці, професійно підготовлені і й фінансово забезпечені, стануть сьогодні повертатися додому.

Саме ці мільйони, котрі наразі їдуть у рідну країну, і мають стати основою нової економіки нашої держави, побудованої на малому та середньому бізнесі, адже ці люди розуміють, як ніхто інший, як вибудована європейська економічна складова. 

І вони чи не найбільше усвідомлюють, що тільки власною важкою і кропіткою працею можна забезпечити свою родину і своїх близьких хорошим та якісним рівнем життя.

Тому сьогодні дуже важливо подумати про те, що ми можемо запропонувати заробітчанам, які повертаються додому. 
Ті, що повертаються у село, вони ж мають хату й город, вони мають наділ, отже, можуть і повинні зараз працювати на рідній землі! 

А що ж робити тим, хто повертається до міста? 
У місті роботи немає! 

І якщо світові економісти прогнозують, що в Західній Європі і в Америці рівень безробіття на літо досягне 20 %, то тільки страшно уявити, який рівень безробіття на літо може бути в нашій країні з нашої слабкою економікою і з нашими слабкими державними інститутами. 

Тому, що ми можемо швидко зробити? 

Швидко можемо запропонувати заробітчанам їхати в село! 

На сьогодні у нас майже 30 тисяч сіл, із цих 30 тисяч майже 400 - безлюдних. Тобто в них є хати, але у них немає людей. 
А сіл, у яких живе менше 50 -и людей, майже 5 тис.І що цікаво, що ці села, в основному в Харківський, Сумський, Чернігівській та Полтавській областях. Тобто в областях, які славляться своїми родючими землями і своєю прекрасною природою. 
Але у цих селах на сьогодні немає навіть каналізації. Тільки 38% реально мають якісь системи каналізації, а 62% не мають нічого.
Отже, це і є можливість для наших заробітчан реалізувати свої практичні знання і заробляти, це можливість для тих, хто вміє будувати каналізаційні системи різного типу. 

Так, майже у 50% сіл немає перукарень, немає лазні, немає ательє… І все це реальні можливості для тих людей, які навчилися цьому у Західній Європі. 

Так, у більшості сіл немає на сьогодні медичних установ, у деяких немає й доступу до швидкої допомоги та медичної установи поблизу. І це також шанс і можливість для тих людей, хто уміє лікувати. 

25% сіл не мають транспортного сполучення, 24% не мають і дорожнього твердого покриття, але це шанс для тих, хто вміє будувати дороги.

Так, у нас сільські хати старі, в основному побудовані в 50-60-70- х роках, а це - робота для будівельників!

А в цілому це величезний шанс для нашої держави дійсно вибудувати нову економіку, розуміючись на тому, як можна поєднати сьогодні зусилля заробітчан, які повертаються додому, із тими потребами, які сьогодні є у нашій країні. І вони мають знати, що, окрім їхньої сім’ї та родини, ще хтось очікує їхнього повернення в Україну.

Ми реально можемо відновити наше село, ми реально можемо наростити переробну галузь у нашій країні, ми реально можемо мати нову економіку. 

Ось чому ми маємо мотивувати і закликати заробітчан повертатись і залишатись біля своїх родин та будувати свою рідну хату – Україну, як і заповідав митрополит Андрей Шептицький.

Завдання для уряду і Президента - ДУМАТИ, як сьогодні швидко можна це зробити. 

Ми знаємо, як це зробити, але чи знаєте ВИ? 

голова партії  "КРАЇНА" Віталій Скоцик

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.