Не панікуйте, не сидіть у місті, не скуповуйте гречку, а їдьте в село...

16 марта 2020, 21:23
Владелец страницы
Голова політичної партії "КРАЇНА"
0
1242

Земля — наш скарб. Вона нас рятувала раніше, рятуватиме й далі!

Земля. Її у нас, на щастя, ще багато. І ті, хто хотіли її вкрасти, слава Богу, ще не вкрали.
Карантин – лихо, яке «накрило» усю планету. Смертельний коронавірус продовжує тримати у паніці і українців. Багато людей і досі не знає, що робити? 

Я вам скажу дуже просто: «Завдяки землі ми виживали сторіччями!» У народі кажуть: «Не потрібно їсти землю, проте поки є земля, завжди буде що їсти». Усе швидкоплинне, але одне незмінне – цінність рідної землі. Вона давала врожай і годувала нашу націю. На дачі, в поля, на городи йшли і лікарі, і вчителі, й інтелігент, і колгоспник - і всі вони були рівні в битві за врожай, тому що потрібно було годувати сім’ю.

Не панікуйте, не сидіть у місті, не скуповуйте гречку, а їдьте в село... Земля — наш скарб. Вона нас рятувала раніше, рятуватиме й далі!

Ті, хто живуть у місті, згадайте, що ви з села. З далекого чи близького, але ви з українського села! Всі ми вихідці з села! У більшості українців є десь за містом клаптик землі. Для того, аби утримати свою родину, не так багато і потрібно: зараз весна - земля чекає, коли ви її обробите і засієте.
Починайте працювати. Всього-на-всього півсотки землі - і ви будете мати достатньо картоплі для своєї родини. Більше того, всього-на-всього півсотки - і у вас 100 кг овочів для своєї родини, всього-на-всього півтори сотки - і ви будете мати 100 кг фруктів і ягід для своєї родини.

А додайте три курочки - і у вас щодня будуть ще й свіженькі яйця! Тому не сидіть у місті. Не сидіть у селі склавши руки, коли ви маєте власну діляночку. Вона вас чекає. Не панікуйте, їдьте в село! Сійте, саджайте, господарюйте, адже саме земля нам дуже потрібна буде у цьому році, саме вона спроможна допомогти нам пережити цей непростий період. Земля - наша годувальниця та рятівниця!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.