Обіцяного миру рік чекають

11 марта 2020, 09:12
Владелец страницы
Редактор
0
16
Обіцяного миру рік чекають

У президента Росії Володимира Путіна є рік для того, щоб покласти край війні на Донбасі.

Про це в інтерв'ю британському виданню The Guardian заявив президент України Володимир Зеленський.

 [https://www.theguardian.com/world/2020/mar/06/ukraine-president-volodymyr-zelenskiy-gives-putin-one-year-strike-deal-end-war за його словами, для цього він може піти на угоду з Путіним. Однак, пригрозив вийти з переговорів через рік, якщо не буде ніякого прогресу.

Зеленський сказав, що лідери Франції та Німеччини підтримують Україну, але висловив стурбованість зусиллями Макрона щодо одночасного відновлення відносин з Москвою. Президент України підкреслив, що, у разі виходу з переговорного процесу, у нього є кілька варіантів подальших дій. Однак, які це варіанти і їх деталі, він розкривати відмовився.

Володимир Зеленський і його команда так часто обіцяли принести мир в Україну і закінчити війну, що українці (особливо жіноча половина) їм повірили і в більшості своїй – 81% (!)- поклали першорядну відповідальність за врегулювання ситуації в Донбасі саме на українську владу: президента, Уряд і Верховну Раду. [https://dt.ua/UKRAINE/ukrayinci-nazvali-vid-kogo-v-pershu-chergu-zalezhit-vregulyuvannya-v-donbasi-340761_.html] тепер же, коли потрібно виправдати народну підтримку, шостий президент бере на озброєння риторику свого попередника "у всьому винен Путін". Немає миру на Донбасі, Німеччина і Франція втомилися від українського кейсу, уряд не може вирішити, поставлених завдань – все це підступи Кремля.

Проблема полягає в тому, що війна відбувається не тому, що її хочуть або не хочуть учасники конфлікту. Війна відбувається тому, що чиїсь політичні та економічні інтереси переважають над державними. Але цього ніхто і ніколи не визнає, ось і кивають у бік опонента - це він винен.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Донбас,Україна,війна,конфлікт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.