Україна страждає не від корупції, а від боротьби з нею

22 февраля 2020, 08:21
Владелец страницы
Редактор
0
15
Україна страждає не від корупції, а від боротьби з нею

Замислюючись про роботу влади по боротьбі з корупцією, про те, що для цього робиться, скільки різних органів створюється, мене перш за все вражає їх кількість.

Не буду намагатися перерахувати, тому що все не назву. Злочинцем і корупціонером повинен бути кожен другий, відповідно до тієї кількості різних органів, які були створені або створюються, для боротьби з ними.

Зі свого боку я думаю, якщо країна знаходиться в стані війни, а це визнають всі, то про яку корупцію взагалі може йти мова і тим більше про таку кількість організацій спрямованих на боротьбу з нею. В даному випадку потрібен тільки один ТРИБУНАЛ. І все.

В іншому випадку ми повинні визнати, що головний ворог у нас не на Сході і не за межами країни, а в Києві, і сидить він не в окопах, а в м'яких кріслах, якщо вже на боротьбу з ним витрачаються мільярди.

Коли бачиш, скільки і які останнім часом приймаються закони, то мимоволі згадуєш вислів американського письменника-гумориста Фінлі Пітера Данна:»закони приймаються для того, щоб завдавати людям неприємності, і чим більше від них неприємностей, тим довше вони зберігаються у Зводі законів".

У нас же складається ситуація, що від боротьби з корупцією процвітають тільки ті, хто з нею бореться, а в країні, як і раніше, триватиме «одна з найдивніших речей у житті-ті, кому гроші потрібні найбільше, їх ніколи не матимуть».

P. S. якби в роки Другої світової або будь-якої іншої війни, хтось сказав, що в цей період найголовніше питання, яке стоїть перед країною-це Продаж землі, то мені здається, не знайшлося б такої установи, куди б помістили.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: корупція,Ukraine
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.