Резюме Ірми Крат

25 января 2020, 22:24
Владелец страницы
журналист-правозащитник
0
48
Резюме Ірми Крат

Автобіографія:

 

 

 

 

 

 

                             Резюме Ірми Миколаївни Крат                                                  

                           політик/журналіст/правозахисник                                  go.zaukrainu@gmail.com

                                                                                                                                  +380688740590

                                                                                                                          

 

- Ірма Миколаївна Крат, народилася 26.08.84 року в с. Хітці, Гадяцького району, Полтавської області. Має трьох сестер: Тетяну, Альбіну, Мілану.

Мама:  Крат Роза Чикаєвна, родичка Президента Грузії Шеварнадзе, займається підприємницькою діяльністю, утримує невеличкі магазини з продажу посадкового насіння.

Тато: Микола Васильович Крат, на пенсії, свого часу був одним із кращих кооператорів у Полтавській області. Правнук генерала Української Національної Армії командира I - дивізії Михайла Крата.  

Генерал Михайло Крат  похований в США, не дожив до незалежності України лише декілька років.

Останніми написаними його словами були такими: «Не має нічого тяжчого у житті, ніж помирати на чужій землі, коли власну незалежність втрачено»

Колишній чоловік Ірми Крат: Петрожицький Віталій Станіславович (в дружніх стосунках), працював головним конструктором на  Миргородському арматурному заводові, його мама була головним гінекологом, батько головним ветеринаром Миргородського району.

Від спільного шлюбу Ірма Крат має прекрасного сина: 1.09.2006 року народження, звати Богдан. 

- З семирічного віку (1992 р -1995р.р), Ірма Крат проживала без матері з рідним батьком та старшою сестрою в селі Хітці Гадяцького району Полтавської області, де в 4-му класі започаткувала власну ферму! Тримала разом із старшою сестрою Альбіною (котру потім вбило ФСБ ) : 4  корів, 2 биків, 3 телят, 5 свиней, 80 нутрій, 4 кіз, 100 гусей, 100 вуток, 100 курей та німецьких породистих вівчарок.

Окрім цього тяжко обробляла три земельні ділянки  по 0.5 г, та  близько 3 га сінокосу. Щороку вирощували в дуже великих об’ємах картоплю, котру потім міняли на кавуни, а далі просто продавали їх на вагу, і  жили за цей рахунок всією родиною аж до наступного року.

Окрім цього виготовляли разом із сестрою Альбіною: сир, масло, сметану, молоко, сироватку, що самостійно продавали на місцевому базарі в Гадячі.

Забезпечувала всю родину грішми, та різними ідеями для їх заробітку змалечку, чим гордиться і пишається й до сьогодні. Організовувала для цілого району, починаючи з 4-го класу, цілі концертні програми, і у вишиванках та українських хустках влаштовувала справжній Різдвяний Вертеп! Коли її мама заробляла в місяць 240 гривень заробітної плати, то Ірма Крат приносила додому із колядок по 800 гривень за день. Таким чином і гроші заробляли, і рекламували українські обряди та культуру, чим пишалася вся Полтавщина.  Концертна програма була на дуже високому рівні.

- Найбільшим досягненням в боротьбі за екологію України вважає  саме те, що разом із батьком вичистили смітник і висадили до 3000 фруктових дерев в цьому ж селі Хітці, що й народилася. Майже увесь врожай щороку  роздається усім бажаючим абсолютно безкоштовно.

 

- 1998 р. закінчила Гадяцьку загальноосвітню школу ім. Драгоманова,  N 2. Була однією із кращих та найталановитіших учениць.

 

 - 1998- 2001р.р  закінчила Вище професійне училище технічний ліцей в місті Краматорську Донецької області, де здобула освіту бухгалтера. Представляла училище на усіх обласних конкурсах, під час спортивних змагань, та завжди виборювала перші місця в номінаціях "Найкраще виконання  української пісні".  

 

- 2001-2002 р.р повернулася з навчання до Гадяча, працювала одночасно на двох роботах: нянечкою двох діток та продавцем на місцевому базарі.

 

- 2002 - 2006 р.р працювала кореспондентом в Гадяцькій місцевій газеті "Бараз Медіа в Україні". Була визнана кращим журналістом на Полтавщині !

 

- 2005 році вступила до Київського Міжнародного Університету на факультет журналістики, але ректор, на другому курсі,  взявши до рук газету Ірми Крат сказав: "Для чого ти будеш витрачати свій час на навчання? Оце, твоя дипломна робота! І коли в тебе запитують про вищу освіту, покажи їм свою газету. Більшість із тих, що мають по три вищі освіти, навіть стінгазети не випустили в своєму житті, а ти вже лишаєш історію!"

 

- 2006 році започаткувала та видала до друку  власну  обласну газету "Свобода слова" із найбільшим тиражем в Полтавській області. Певні випуски газет, через резонансність  матеріалів, під авторством Ірми Крат, доводилося віддруковувати додатково по декілька разів на тиждень, так як газета зникала з торгових поличок за лічені секунди.

 

- 2007 році, Ірма Крат допомагає підприємцям в Лохвицькому районі заснувати два меблевих заводи та завод металопластикових вікон. Відкриває мережу власних меблевих магазинів, друкарню, та пункти по отриманню замовлень на металопластикові вікна. Із бюджетними коштами не працює принципово, аби не звинуватили в корупції та «відкатах». Всі зароблені гроші віддає на благодійництво.  

- 2008 році стала кращим меценатом та спонсором міста Лохвиці. Власним коштом будує каплички, забезпечує дитячі садочки новорічними подарунками, робить власним коштом ремонти, проводить конкурси від «Міс Лохвиця» до «Кращий читач року». Дарує переможцям грошові премії: телевізори, холодильники, пральні машинки, меблі, різну побутову техніку.  Допомагає оформляти своїм краянам групи інвалідності, багатодітним родинам пільги, матеріальну допомогу, присвоює мамам відповідні звання за багатодітність та гарне виховання дітей. Вшановує пам'ять учасників ВВВ щедрими подарунками, дітям війни також допомагає із оформленням документів на отримання грошових виплат.

 

- 2010 році обрана головою районної організації "Народної партії" і балотується на міського голову, де без 16-ти голосів отримує друге місце. Навіть з урахуванням страшної фальсифікації, в котрій потім зізналися самі працівники СБУ, що діяли протизаконно через шалений тиск зверху, показує, що її рейтинг в місті Гадячі серед олігархів найвищий.

 

- 2011 році балотується до Верховної Ради України (безпартійна), вибори програє достойно без жодної витраченої копійки на передвиборчу компанію!

 

- 2011 році Гельсінська спілка з прав людини визнає Ірму Крат кращим правозахисником в Україні до 25-ти річного віку, котра перемагає в міжнародному конкурсі "Проти катувань"! За увесь час своєї правозахисної діяльності, дякуючи Ірмі Крат дуже велика кількість незаконно ув'язнених отримали свободу. Родини котрі потерпали від рейдерських атак та бандитизму зі сторони банків та колекторських контор також, дякуючи журналістці і її наполегливій праці, змогли повернути собі свої помешкання. Найрезонанснішою справою стала історія про те, як на неповнолітню дівчинку Вікторію Санжарівець працівники міліції «повісили» власне вбивство. Півтора роки поспіль Ірма Крат воювала за свободу цієї дитини, і отримала повну перемогу. Вікторія Санжарівець, відразу після звільнення вийшла заміж, і вже народила першу дитинку.

- У 2012 році Ірма Крат різко стає на захист Юлії Тимошенко, котру взяли під варту. Через цей крок втрачає власну газету та  бізнес, але не здається і очолює Рух проти банківських афер, та Рух простих людей на Межигір’я!

- 2013 році, переїжджає жити до Києва, і стає власником та засновником  інтернет-телеканалу ТВ "Прихована Правда", котрий  виводить першим прямий ефір із Євромадану!

 

- У 2013 році стає головним ідеологом та головним романтиком Євромайдану проти режиму Януковича ! Але, здобутками Майдану не користується і від усіх привілеїв та посад по його завершенню свідомо відмовляється !

 

- У 2013 році створює на Євромайдані Першу Незалежну Жіночу Сотню і вимагає звільнення усіх політв’язнів, в тому числі Юлію Тимошенко!

 

- Після повалення режиму Януковича, у 2014 році, відмовляється від посад, і терміново відбуває до Криму із ціллю не допустити окупації АРК зі сторони Росії, але центральна влада здала всі позиції, пояснивши це тим, що не готова вступати в нерівний бій.

 

- У 2014 році 21 квітня їде терміново у розвідку до міста Слов'янську із ціллю врятувати 25-ий десантний батальйон де потрапляє до полону. В полоні пише книгу, але до цього часу книжка не вийшла в друк через відсутність власних коштів. Доки Ірма Крат знаходиться в полоні, російська пропаганда розганяє по усім ЗМІ дезінформацію про те, що журналістка відмовилася від ідей Майдану, що не відповідало дійсності.

 

- 6 липня 2014 року українська армія заходить до Слов'янську і звільняє з полону  Ірму Крат та інших 75 полонених.

 

- У 2015 році Ірма Крат записує власну пісню "Україна це моє життя", котру до 33-ох народних депутатів України виставляють на своїх офіційних сторінках в Фейсбук, і пишуть, що ця пісня варта Євробачення. Але, через відсутність фінансування, Ірма Крат не їде із своєю піснею на Євробачення, і її не пускають в ротацію на українське радіо, бо визнають революційно-надихаючою, що знову може вивести за собою людей на Майдан!

 

- 2014 - 2015 р.р  стає одним із головних в Україні перемовником з обміну полонених та повертає з окупованої території до сотні українців, про що не пишуть в газетах і не показують по телевізору.  Працює абсолютно безкоштовно на волонтерській основі не беручи грошей у держави, чи з будь-яких інших фондів, жодної копійки.

 

- 2014- 2015 р.р працює неофіційно помічником Міністра Внутрішніх Справ України, та нагороджує кращих волонтерів України іменними годинниками від міністерства. Від власної нагороди відмовляється, сказавши: "Я ще не заслужила". У цьому ж році також відмовляється від 3-кімнатної квартири від СБУ, де головною було умовою - інформаційне знищення Тимошенко!

 

 

- У 2014 році отримує гроші від друзів в розмірі 100 тисяч гривень на реабілітацію після полону, але на всі гроші купує теплий одяг та везе українським добровольцям в саму гарячу точку на фронт, де потрапляє під страшні обстріли снайперів, але виживає .

 

- У 2015 році, Ірму Крат та ще двох активістів арештовують за імпровізований підпал посольства РФ, котрі на той час вимагали звільнення з Російської в'язниці Надії Савченко. За цей вчинок Російська Федерація засудила заочно Ірму Крат до 10 років позбавлення волі, і подала в міжнародний розшук.

 

- У 2016 році Ірма Крат планує подати до друку спеціальний випуск газети "Свобода слова" , і на першій сторінці розміщує матеріал про корупцію Порошенка із заголовком "Кого не добила війна, того добиває влада!". За тиждень до її виходу, Ірму Крат викрадають із дачного будинку під Києвом, одягають пакет на голову і викидають зв'язану в Дарницькому лісі. Журналістка чудом виживає дякуючи небайдужим українцям.

 

- У 2016 році Міністр Аграрної Політики України Тарас Кутовий, виводить Ірму Крат із політики і відкриває для неї магазин одягу «Бутік Ірми Крат». Таким чином ховає від усіх бандитів відому журналістку, аби її не вбили. У 2019 році Тарас Кутовий розбивається на власному літаку дорогою до Лохвиці.  Ірма Крат вважає, що це не випадковість, а умисне вбивство.

- У 2017 році за версією телеканалу  1+1, Ірма Крат по рейтингам потрапляє в першу четвірку можливих кандидатів в «Президенти України – 2019» від народу. Серед озвучених були : Володимир Зеленський, Святослав Вокарчук, Кива Ілья та Ірма Крат.

- 2018 році Ірма Крат повідомляє українців, що не зможе взяти участі в Президентській компанії через брак віку, що всіх дуже розлютило, розчарувало та здивувало.  Згідно закону України кандидат має досягнути 35-ти річного віку. Ірмі Крат на той час було 34 роки.

- У 2017 році Ірма Крат, майже увесь товар роздає бідним, і  повертається знову в політику та створює політичну платформу "Україна За Мир", де головною її ідеєю було помирити між собою українців: Антимайдан + Майдан = Ціла Україна! Через відсутність коштів партія до цього часу не зареєстрована. Бажаючих в неї вступити були мільйони українців, котрі допомагали щиро від душі збирати Ірмі Крат підписи для її реєстрації. Така ідея всім дуже сподобалася.

- У 2019 році пропонує публічно Президенту України Володимиру Зеленському призначити її на посаду голови Полтавської обласної адміністрації, в чому її підтримало близько 3 мільйонів українців. Але, через публічну заяву Розумкова про те, що буде знято мораторій, і іноземці зможуть вільно купувати українську землю, Ірма Крат  різко відмовляється від посади, і заявляє, що йде в опозицію, та буде за українську землю боротися до останньої краплі крові!

Після того, як пункт з продажу української землі іноземцям було виключено із офіційного закону поданого до парламенту, Ірма Крат повторно подає свою кандидатуру на різні посади, і заявляє про щире бажання спільного порятунку України від дефолту!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.