СБУ ЗАВАДИЛА РОБОТІ В МІНОБОРОНИ КРИМЧАНЦІ-ЗРАДНИЦІ

21 января 2020, 15:05
Владелец страницы
0
6

Жінка хотіла влаштуватися на керівну посаду в Міністерстві оборони.

Військова контррозвідка Служби безпеки України не дала влаштуватися на роботу на відповідальну посаду в Міністерство оборони кримчанці з російським громадянством і зв'язками з ФСБ Росії. Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

За даними спецслужби, протягом декількох років до тимчасової анексії Кримського півострова українка проживала за кордоном. Одразу після подій 2014 року жінка повернулася до Криму, де отримала російський паспорт нібито для оформлення нерухомості.

Незабаром вона переїхала до Києва. Тоді кримчанка часто виїжджала до Росії і на тимчасово анексований півострів, де зафіксовані її контакти з представниками спецслужб країни-агресора.

Саме після однієї з таких подорожей жінка раптово вирішила працевлаштуватися в Міністерство оборони України. Вона претендувала на одну з керівних посад у підрозділі департаменту держзакупівель відомства. Ця ділянка роботи передбачає доступ до секретної інформації у сфері оборони і пряму комунікацію з високими особами країн-членів НАТО.

"Претендентка навіть встигла пройти кілька відбіркових етапів для остаточного зарахування на посаду, але проведена Службою перевірка встановила обставини, які несумісні з державною службою в Міноборони. Жінка "забула" вказати, що має російське громадянство, знайомих з ФСБ і не повідомила зміст розмов з ними", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що співробітники СБУ провели з нею бесіду і попередили про кримінальну відповідальність за державну зраду.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.