В «ДНР» організували «камери схову» для «республіканських» автономерів

14 января 2020, 15:09
Владелец страницы
Доктор наук, профессор разума.
0
79

У «ДНР» на лінії розмежування з'явився новий вид бізнесу - прийом на зберігання «республіканських» номерів автомобілів, поки водій знаходиться на підконтрольній Україні території.

Це пов'язано з тим, що до 8 січня на період призупинення дії комендантської години в «ДНР» було заборонено їздити з українськими держномерами.

 

Як , послуги зі зберігання «республіканських» номерів пропонують, наприклад, в селищі Оленівка - в приватних будинках, розташованих ближче до контрольно-пропускного пункту «ДНР».

Також люди виходять із ситуації іншим способом - беруть з собою знайомих, які перед лінією розмежування забирають номера «ДНР», а по поверненню людини з підконтрольною Україні території - знову зустрічають їх на КПП.

Протягом січня 2020 жителі відзначають, що в «ДНР» продовжують зупиняти з українськими автономерами. При цьому поведінка представників «ДАІ ДНР» вже спокійніша - якщо «республіканські» документи на автомобіль в наявності (або хоча б є ксерокопії, а також фотографія номерів «ДНР»), то в напрямку лінії розмежування дозволяють їхати на українських номерах. Проте, залишилися ще проблемні точки - на виїзді з Донецька, в районі Горлівки, а також на блокпосту біля смт Старобешеве.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: ДНР,ЛНР,ДНР новости,ЛНР новости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.