В Україні затримали російського агента, який провокував українських радикалів

2 декабря 2019, 10:30
Владелец страницы
0
354
В Україні затримали російського агента, який провокував українських радикалів

Затримано інтернет-користувача, який проживав в Полтаві, та працював на російські спецслужби.

     В правоохоронних органах зазначають, що затриманий був адміністратором п'яти інтернет-спільнот, створених в одній із заборонених на території України російських соціальних мереж. У них він розміщував націлені на українську молодь «матеріали радикального характеру», в яких містилися заклики до вступу в радикальні організації.
     Метою існування тих груп є провокація міжетнічних конфліктів на Україні. «Гроші за контент зловмисник отримував з РФ від адміністраторів шовіністичних угруповань, які контролюються спецслужбами країни-агресора». І, на жаль, це не перший випадок, коли російські спецслужби використовують найманих людей для розхитування ситуації в Україні. 
        За фактом діяльності затриманого було порушено кримінальні справи за статтею 260 і частиною 1 статті 161 Кримінального кодексу України - «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» і «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та по іншими ознаками ».
        Раніше, а саме 18 липня повідомлялося, що в Україні за участю військової прокуратури вдалося викрити і затримати агента ФСБ Росії. Це був житель міста Кременчук Полтавської області, з 2016 по 2019 рік займався передачею відомостей російській спецслужбі.
Українцям потрібно бути обачливими, адже ворог не спить і всілякими зусиллями намагається просувати ідею «радикалізації» українського суспільства. Не варто піддаватись на провокації та «купуватись» на безсглузді ідеї. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: фашизм,ВКонтакте,группа,неофашизм,радикалізм,Україна,Радикализм,агітація,інтернет,Росія-Україна,Україна-Росія,радикальні дії,ВКонтакті,Росія нацистська країна,ДНР,ЛНР,ДНР новости,ЛНР новости,радикалы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.