Як голова Житомирської обласної Спілки поляків України Вікторія Лясковська-Щур

30 октября 2019, 23:46
Владелец страницы
0
125

робить гроші з «повітря» В середовищі польської меншини та польських неурядових організаціях всім відомо, що В.Лясковська-Щур дуже любить гроші.

Оскільки гроші для «пані Вікторії» є основною метою в житті, вона не соромиться їх заробляти на членах своєї організації та довірливих особах, які з її допомогою намагаються вступити до вищих навчальних закладів Польщі. Гроші беруться за все. За безкоштовний відпочинок дітей у Польщі, за безкоштовне вивчення польської мови в суботньо-недільній школі, що діє при Житомирській обласній Спілці поляків України.

Та цього всього вказаній особі замало тому не дивно, що В.Лясковська-Щур знайшла новий спосіб для «заробітку» на довірливих батьках, діти яких вивчають польську мову в суботньо-недільній школі ім. І.Падеревського. Зокрема, дитячі підручники для вивчення польської мови, які на безкоштовній основі надаються Генеральним консульством Республіки Польща в м. Вінниці та польськими неурядовими організаціями Житомирській обласній Спілці поляків України успішно продаються В.Лясковською-Щур. Щоб заробити більше, до вказаної діяльності «пані Вікторія» залучила вчителя зазначеної польської суботньо-недільної школи Вікторію Зуборєву, яка реалізує вказані підручники серед своїх учнів.

На жаль, зазначений випадок є непоодиноким і Лясковська-Щур з року в рік цим користується. Брати гроші з довірливих людей – це життєве кредо пані Вікторії, яким вона керується вже багато років.

Цікаво, чи відомо про такий дохід В.Лясковської-Щур Генеральному консульству Республіки Польща в м. Вінниці? Якщо так, чому вказану особу досі приймають на різних заходах в Республіці Польща.

 

 


 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.