В ООН не погодилися з думкою Зеленського про сайт " Миротворець»

20 октября 2019, 10:36
Владелец страницы
Редактор
0
73
В ООН не погодилися з думкою Зеленського про сайт   Миротворець»

Моніторингова місія Організації Об'єднаних націй в Україні констатує незаконну діяльність сайту «Миротворець» і закликає депутатів Верховної Ради ініціювати його закриття.

Про це заступник голови моніторингової місії Бенджамін Моро повідомив на засіданні комітету Верховної Ради по свободі слова.
«Я знову і знову нагадую вам один дуже відомий вам момент – це сайт «Миротворець». Як ви знаєте, сайт має особисті дані осіб, включаючи журналістів, що порушує національне законодавство та міжнародні норми. Ті, чиї дані розміщені на сайті, позначаються як терористи, сепаратисти і зрадники. Відкриття їхніх даних у свою чергу несе небезпеку для таких осіб", - сказав він.
Представник ООН навів приклад випадок вбивства людини, чиї дані були опубліковані на сайті. Роман Джумаев воював на боці «ДНР», відверто розповідав про це в інтерв'ю, був внесе в базу сайту «Миротворець» і убитий 16 вересня в Маріуполі. Моро підкреслив, що публікація такої інформації, як домашня адреса, наражає людей на небезпеку нападу. За словами заступника голови моніторингової місії, вбивство стало можливим тому, що особисті дані загиблого були опубліковані на інформаційному ресурсі.
Позиція ООН різко контрастує з точкою зору президента України В. Зеленського, який в ході прес-марафону 10 жовтня запропонував «Миротворцю» виправити свої помилки. «Неправильно президенту говорити: Закрити сайт», – також зазначив глава держави.
Тепер черга депутатів на ділі показати свою рішучість боротися з пережитками політики П. Порошенко, спрямованої на поділ народу і плекання ненависті в суспільстві. Президент вже показав своє небажання виконувати передвиборчі обіцянки.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Україна,сайт Миротворец
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.