Зухвалий піар на стражданнях полонених

3 сентября 2019, 10:48
0
113

Віктор Медведчук та Вадим Рабінович ганебно пропіарилися візитом до українських в’язнів Кремля

Нардепи від “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук та Вадим Рабінович ганебно пропіарилися візитом до українських в’язнів Кремля Станіслава Клиха і Миколи Карпюка. Чиновники привезли ув’язненим сало, хоча це заборонено за правилами колонії. День візиту одіозного кума президента Росії Володимира Путіна і його соратника припав на п’ятницю. До слова, у цей день колонії не приймають передачі. Але цим двом товаришам, зрозуміло, російські закони не писані. Російські куратори ОПЗЖ подбали про це і Медведчука-Рабіновича пустили в СІЗО до Клиха і Карпюка, щоб провідати їх, як було заявлено росіянами, “з гуманітарних міркувань”. Щодо полтавського сала свіжого посолу залишилось невідовим, адже передавати копчене і свіжосолене або просто свіже “сало з Полтави” за правилами СІЗО заборонено. Як не дивно, логіка в таких вимогах є. Адже ув’язненим повинні передаватися продукти винятково у вакуумній упаковці, де вказано термін придатності, що допоможе уникнути отруєнь.

Таким чином, Віктор Медведчук та Вадим Рабінович ганебно пропіарилися візитом до українських в’язнів Кремля. І це дуже сумно. Тому що людей чекали вдома, а тут двоє цих товаришів, один із них – кум Путіна, просто вирішили потанцювати на цій історії. Це виглядає як знущання для всіх – і для Клиха, і для Карпюка, і для громадян України.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Україна,визволення,полонені
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.