На урочистостях 24 серпня не має місця радикализму

23 августа 2019, 16:32
0
36

Свято незалежності повинно пройти мирно

Напередодні відзначення 28-ї річниці Незалежності України в Києві спостерігаються тривожні тенденції, що стосуються правого радикалізму. Основний меседж радикальних рухів — відмова у проведенні військового параду. Їх не влаштовує пояснення Президента України, коментарі представників його Офісу, техніки на Хрещатику цього року не буде з метою збереження фінансового ресурсу, щоб не зменшити боєздатність.
Адже, минулих років, поки бойова техніка їхала по вулицях Києва, на фронті через її нестачу гинули люди.
Тим більше, у заходах 24 серпня візьмуть участь кращі військовослужбовці, представники видів військ - це будуть зведені підрозділи Сухопутних військ, Повітряних сил, Військово-морських сил, Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ. Також у заходах візьмуть участь військовослужбовці - учасники бойових дій і герої України, які воювали на Донбасі. А замість військового параду 24 серпня відбудеться Хода гідності за участі військовослужбовців, ветеранів АТО, медиків, вчителів, спортсменів, дипломатів та волонтерів. 
Цілком очевидно, що люди, а не військова техніка, мають бути головними на параді. 
А ті, що звинувачують нову команду Президента у зраді інтересів Майдану та планують збентежити урочисті заходи, нехай розуміють, що вони працюють на ворога, на пропагандистську машину Кремля, яка використає порушення правопорядку в своїй інформаційній гібрідній війні проти України. 
Задумайтеся про це справжні патріоти України і не грайте на руку ФСБ.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Україна,річниця
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.