Нагодувати окупанта?

23 августа 2019, 11:22
Владелец страницы
політолог
11
5291

Наявність успішних бізнесменів, що змогли реалізувати себе в Україні, можна лише привітати. Звісно, якщо у них немає темних «секретів» та «скелетів у шафі».

На Україну чекають чергові вихідні та святкові дні, а вони для багатьох українців означають відвідування численних закладів масового харчування. Свята ж! А тому напередодні трьох вихідних, пов'язаних з Днем Незалежності України, стало мені цікаво, хто ж буде годувати і поїти українців - і перш за все жителів Києва, де відбуватимуться центральні святкові заходи?

Виявляється, що чи не головним постачальником для «громадського харчування» виявляється такий собі Володимир Михайлович Володарський, який контролює сім'ю ресторанів "Тарантіно". До складу "Тарантіно" входять такі знайомі і милі серцю киян ресторани, як Murakami (японська кухня), Taverna (грецька), "Баклажан" (кавказька), "Хачапурі і Вино" (грузинська), "Руккола" (італійська), власне, саме Tarantino (теж італійська), KOYA (азіатська), а також багато піцерій, алкогольних та інших закладів. А ще він володіє модними київськими закладами The Burger, The Bar і The Cake. Тобто, куди б ти в Києві не пішов, а «в гості» до Володарського, швидше за все, потрапиш.

Нічого поганого в успішному бізнесі немає. Наявність успішних бізнесменів, що змогли реалізувати себе в Україні, можна лише привітати. Звісно, якщо у них немає темних «секретів» та «скелетів у шафі». І у Володарського вони справді є. Розміром з окупований Росією Крим.

Саме на окупованому півострові поважний Володарський успішно контролює мережу ресторанів. Правда, не від свого імені, а через якесь ТОВ "Софія і К", з яким "Тарантіно" РАПТОМ має спільний номер телефону.

Більше того, одним із співзасновників "Софія і К" є ТОВ "Дівалі", яке теж РАПТОМ знаходиться за однією адресою з ТОВ "Будівельна компанія "Київдизайнбуд", де бенефіціаром значиться Вадим Іванович Козін. Останній має за честь бути довіреною особою Володарського.

Тобто, Володарський через підконтрольних собі людей веде ресторанний бізнес на території тимчасово окупованого Криму. І, очевидно, не збирається зупинятися. Це не важко перевірити будь-кому. Варто лише зайти на YouControl, набрати "Володарський Володимир Михайлович".

Але ведення бізнесу в окупованому Росією Криму ставить цілком логічне питання. А чи веде Володарський бізнес у самій Росії? Перевірити це теж неважко. Досить почати писати у Google назви ресторанів Володарського з додатком «Москва». І коли дійдете до запиту "Руккола Москва", побачите це: rucola.com.ru.

Як там кажуть у Росії: "Збіг? Не думаю!". Бо якщо пройти за посиланням, можна побачити логотип тієї ж "Руколи", що і в Києві.

Звісно, можливо це такий хитрий «патріотичний план» - нагодувати росіян калорійною їжею, аби ті луснули? Тим більше, що не рукколою єдиною.

Бо ресторан кавказької кухні "Баклажан" якимось дивним чином дуже тісно пов'язаний з нині покійним закладом "Кримські канікули". Настільки, що, наприклад, якщо написати в Google "Кримські канікули", побачимо посилання під назвою "Ресторан Кримські Канікули | меню, ціни, замовлення доставки", яка веде на сторінку "Баклажану" прямо на сайті "Тарантіно".

Але і що з того?

А те, що запит "Кримські Канікули Москва" видає нам ресторан на Арбаті. З таким самим логотипом, як у колись київських "Кримських канікул".

Знову збіг?

А тепер кілька цікавих питань і ще більше цікавих відповідей.

Навіщо приховувати ведення бізнесу у Криму і Росії? - Щоб не піддатися обструкції і не довелося його там закривати. А це свідчить про що? - Про те, що грошей там «водиться» багато.

Все це, погодьтеся, не дуже в'яжеться з майбутнім відкриттям ресторану The Burger у Львові. Незадоволені можуть виявитися з різних сторін, тож реальний стан справ краще спробувати приховати?

Але чи можна приховати те, що неважко перевірити будь-якому користувачу мережі Інтернет? Все одно рано чи пізно, але на неприємні питання доведеться давати відповіді.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Тарантино,ресторан,бізнес,Крим
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.