СБУ знову попереду - викрито протиправну діяльність в "Укртрансбезпеці"

22 августа 2019, 10:29
0
225
СБУ знову попереду -  викрито протиправну діяльність в  Укртрансбезпеці

СБУ викрито механізм протиправної діяльності службових осіб управління Укртрансбезпеки у Львівькій області

Працівники ДБР та СБУ проводять обшуки Управлінні Укртрансбезпеки у Львові й у пункті видачі дозволів Укртрансбезпеки у Винниках. Слідчі теруправління ДБР, за матеріалами СБУ Львівської області, викрили механізм протиправної діяльності службових осіб управління Укртрансбезпеки у Львівькій області, яка створювала загрозу стабільному функціонуванню авотранспортної галузі.

За попередньою інформацією, службові особи управління налагодили корупційну схему розподілу дозволів на виконання міжнародних вантажних перевезень та своїми діями створили штучний дефіцит дозвільних документів. Використання корупціної схеми сприяло уникненню юридичної відповідальності суб'єктами господарювання за порушення вимог ЗУ «Про автомобільний транспорт», приймаючи рішення про покарання, непов'язані з застосуванням штрафних санкцій».

Наразі проводиться комплекс слідчих і процесуальних дій. А під час обшуків житлових приміщень та на місцях роботи виявили документацію, чорнові записи, печатки, гроші, які підтверджують протиправну діяльність посдових осіб.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,результаты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.