Військова прокуратура — зберегти, не можна знищити

20 августа 2019, 13:29
0
15

Якщо Україна взяла курс на європейські стандарти, необхідність та доцільність існування даного органу в Україні не повинна викликати сумнівів

Заява заступника глави Офісу Президента, якого розглядають як кандидата на посаду Генерального прокурора України щодо можливої ліквідації військової прокуратури здійняла резонанс в суспільстві, розділивши людей і думки.

Наразі одним із основних аргументів, які приводять супротивники існування в Україні військової прокуратури та військових судів, є знищення рудиментів СРСР та перехід до стандартів країн НАТО.

Тому, супротивникам подальшого існування цього органу наведу практику розвинутих країн ЄС та США, де питання доцільності існування системи військової юстиції навіть не розглядається. При цьому, жодна з цих країн не знаходиться в стані війни.

Американська система військової юстиції діє з 1806 року і керується Єдиним кодексом військової юстиції. У Збройних Силах США система військово-прокурорського нагляду відповідає структурам видів Збройних Сил. Елементи цієї системи є самостійними органами розслідування, не відносяться до федеральних органів прокуратури і входять до складу видів ЗС США.

У Збройних Силах Великобританії Служба військових прокурорів сформована 01.01.2009 р. шляхом злиття служб прокуратури Військово-морських сил, Військово-повітряних сил та Сухопутних військ ЗС Великобританії. СВП є повністю незалежною організацією та не входить у систему військової ієрархії ЗС Великобританії.

Схожа система у Канадської служби військової прокуратури, що є особливим підрозділом у складі Збройних Сил Канади. Ця служба була утворена 1 вересня 1999 року. Завдання КСВП полягають у справедливому, швидкому та доступному розгляді справ, вчинених військовослужбовцями.

В Іспанії функціонує військовий юридичний корпус, що виконує функції застосування правосуддя в межах Збройних Сил Іспанії. Його функції ідентичні тим, які виконують державні прокурори. Військова юстиція має свої представництва у постійних арміях, є частиною судової влади держави. Її юрисдикція поширюється на кримінальні справи, захист прав у дисциплінарному провадженні та інші питання, визначені законом.

У Данії та Ірландії військова прокуратура — це незалежний орган Міністерства оборони, який розслідує та розглядає військові кримінальні справи. Військовий прокурор не залежить від системи оборони та військового командування.

У Румунії створений відділ військової прокуратури який входить до кожного військового суду Румунії та підпорядковується Управлінню військових судів, що є одним з центральних органів Міністерства національної оборони Румунії, який безпосередньо підпорядковується Міністру оборони країни.

В Італії створена розгалужена структура військових прокуратур, які діють при судах. Органами військової юстиції першої інстанції є три військові прокуратури та три трибунали - у містах Рим, Верона та Неаполь. До органів другої інстанції відносяться: Генеральні військові прокуратури Італії при Верховному касаційному суді та при Військовому апеляційному суді, а також сам Військовий апеляційний суд. При кожному представництві Військового апеляційного суду існують відділи Генеральної військової прокуратури на чолі з генеральними військовими адвокатами.

У системі органів прокуратури Болгарії функціонують 5 військово-окружних прокуратур, на які покладено обов’язок розслідувати справи про злочини, вчинені військовослужбовцями Збройних Сил та працівниками Міністерства внутрішніх справ, які беруть участь у міжнародних військових чи поліцейських представництвах за кордоном.

Існування військових прокурорів у Греції передбачено окремим військово-кримінальним та процесуальним кодексом, на них покладено обов’язок кримінального переслідування за військові злочини та підтримання обвинувачення в суді.

У Португалії військова державна прокуратура створена в 1920 році і входить до Федеральної державної прокуратури і є відомством, відповідальним за військові злочини в рамках військового правосуддя. Вона з появою Кодексу судової організації та військового процесу. Військова державна прокуратура здійснює кримінальне переслідування, вирішує питання несумісності або недостойності перебування на військовій службі, організовує досудове розслідування органами військової поліції, координує їх діяльність, підтримує обвинувачення в суді.

У структуру прокуратури Республіки Польща входить Департамент з військових справ, а також відділення окружних прокуратур та районних прокуратур, що відповідають за розгляд військових справ військовими судами та інші повноваження, які підпорядковуються заступнику Генерального прокурора з військових справ.

Військові прокурори Нідерландів відповідають за виконання завдань військової поліції та підтримують обвинувачення в суді.

Таким чином, в переважній більшості країн НАТО діють органи, які відповідають за розслідування та розгляд військових справ, тільки мають різні назви як-от: служба військових прокурорів, військовий юридичний корпус, військова прокуратура. Їх досвід є гідним прикладом для наслідування та розбудови системи військової юстиції в Україні.

І якщо Україна взяла курс на європейські стандарти, необхідність та доцільність існування даного органу в Україні не повинна викликати сумнівів.

Адже, професіоналізм та відданість справі високо оцінюється керівництвом країни та громадськістю. Зокрема, військова прокуратура відіграє важливу роль у забезпеченні відсічі керованого хаосу, збройної агресії та запобіганні наслідків ведення на нашій території „гібридної війни“. Саме завдяки їх діяльності вдалося, зокрема, притягти до кримінальної відповідальності за ведення агресивної війни 263 осіб, серед яких 68 громадян РФ (з них 21 чиновник, 18 генералів і адміралів, 18 суддів РФ).

У військовий час військовими прокуратурами передусім забезпечується боротьба з незаконним обігом боєприпасів, вибухових речовин, які потрапляють з території ООС, у подальшому ними здійснюються всі заходи задля перешкоджання реалізації боєприпасів на підконтрольній Україні території, що і є ключовою складовою у застосуванні теорії хаосу та унеможливлює потрапляння боєприпасів на нашу територію. Саме завдяки військовим прокуратурам забезпечується дисциплінованість серед військовослужбовців, виконання загальнообов’язкових статутів та обов’язків, які покладенні на військовослужбовців, що у подальшому не призведе до підриву суверенітету зсередини нашої держави, а навпаки виступить гарантом її цілісності.

Існує реальна загроза, що ліквідування військових прокуратур призведе до таких незвичних явищ в нашій державі, як теракти із застосуванням зброї та боєприпасів у військах, дезертирства та мародерства.

Сподіваємось, що міжнародний досвід буде врахований при прийнятті державного рішення про подальшу долю військової прокуратури.

І кома в назві статті залишиться на свому місці...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,прокуратура
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.