Робочий візит на Донеччину т.в.о. Голови СБУ Івана Баканова

10 августа 2019, 22:48
0
97
Робочий візит на Донеччину т.в.о. Голови СБУ Івана Баканова

...

Т.в.о. Голови Служби безпеки України Іван Баканов відвідав Доннечину з дводенним робочим візитом, зокрема район проведення Операції Об’єднаних сил.

Метою поїздки за повідомленням прес-служби СБУ було ознайомлення керівника спецслужби І.Баканова з  з оперативною обстановкою в регіоні.

Очільник Служби відвідав колектив Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях. Він подякував співробітникам спецслужби за відданість обов’язку та високий професіоналізм у захисті національних інтересів і свободи українського народу. Під час зустрічі також були окреслені ключові аспекти реформи СБУ.

Крім того, І.Баканов візитував до однієї з військових частин штабу ООС, заїхав у селище Широкине, що знаходиться на передовій лінії.

«Двадцять вісім років тому ми отримали державу, за свободу та незалежність якої ми боремося й досі. І ми маємо захистити право українського народу жити та вільно розвиватися в незалежній і сильній Україні», ‒ зауважив Іван Баканов.

Керівники української спецслужби вшанували світлу пам'ять співробітників СБУ Олександра Хараберюша і Геннадія Бєліченка, Олександра Анищенка та Руслана Лужевського, які загинули під час виконання служби.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,АТО новости,АТО на востоке Украины
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.