Як капелан поляків Житомирщини полонізує українську молодь

25 июня 2019, 17:48
Владелец страницы
0
50

В м. Житомирі при парафії святої Софії Римсько-католицької церкви служить польський священик Ришард Карапуда,

який надає душпасторську допомогу полякам за межами Польщі.

В нашому місті отець Ришард вирішив, що вітчизняна молодь, яка відвідує парафію св. Софії не достатньо шанує польську історію та традиції і вирішив виправити вказану «несправедливість». Р.Карапуда розпочав провадити роботу з молоддю та навязуати  польські ідеї, заперечувати героїчну боротьбу українського народу в ХХ ст. за свою незалежність, а національних героїв України називати катами польського народу.

Нажаль вказаний священик забув, що часи «Великої Польщі» минули ще в XVIII ст., а молодому поколінню українців, як ніколи необхідні Національні герої та Національна ідея, що може нас об’єднати, зробити сильнішими і повести вперед. Зрозуміло, що польському священику є ріднішою національна ідея Польщі, в якій Степан Бандера є організатором геноциду польського народу. Натомість, для вітчизняної молоді борці за українську свободу в ХХ ст., є прикладом для наслідування.

        Україна – багатонаціональна країна і завдання релігійних діячів є поширення злагоди та примирення в українському суспільстві, виховання молодого покоління у здоровому українському релігійно-патріотичному дусі. Невже в нашому місті має бути навпаки?

 

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.