5 років «русского мира» на окупованому Донбасі: ейфорія, пафос та кримінал

3 июня 2019, 12:32
Владелец страницы
Работа в РепАртер
0
98
5 років «русского мира» на окупованому Донбасі: ейфорія, пафос та кримінал

Нещодавно молоді «республіки» окупованого Донбасу із пафосом відзначали п'ятирічний ювілей «русского мира». Ходять чутки, що...

...вітати «еліту» приїздив навіть сам Владислав Юрійович Сурков, як то кажуть «для підняття бойового духу». Такий хід з боку Кремля був зумовлений тим, що для «молодих республік» вже не вистачає коштів. Однак, варто зазначити, що в псевдореспубліках частково почалися виплати заборгованостей із зарплати за січень-лютий цього року. Виплачують, в більшості випадків, шахтарям (вираховуючи при цьому майже 45% податків), адже експорт вугілля за заниженими цінами в Росію до сих пір є основним джерелом фінансування. Разом з тим, акцент на вугільному бізнесі також не обійшовся без негативних наслідків. У квітні цього року прес-служба «міністерства вугілля і енергетики ДНР» заявила про перевиконання плану видобутку вугілля на 1300 метрів. Але замість хвалебних од стаханівцям місцеве населення почало обурюватися затопленням будинків, розташованих близько до шахт. Це пояснюється зносом шахтного устаткування, плюс відсутність належного фінансування та брак фахівців з підтримки діючих і законсервованих шахт, що поступово веде до невідворотної екологічної катастрофи. Але це не все «водні» проблеми «ДНР». Поряд з підтопленням будинків в районах видобутку вугілля, в більшості інших районів «ДНР» закінчується питна вода. Комунальне підприємство «Вода Донбасу» - головне джерело водопостачання на окупованих територіях - хочуть відключити від електроенергії. Обурений народ заспокоюють наявністю резервних запасів. Але цих запасів вистачить місяців на 6 з урахуванням економії води - 10 літрів на людину на добу. Також, аби заощадити так звані «державні кошти» - різко скорочують кількість бюджетників, економлять на «пайку» і випускають з місць позбавлення волі в'язнів, що призводить до зростання і без того чималого рівня злочинності, підтримуваного іншою категорією залежних від бюджетних коштів «громадян ДНР» - камуфльованих колаборантів, російських найманців та інструкторів. На даний момент вищезгадані особи освоюють нові методи нечесного відбирання власності у громадян. Оскільки розграбовано абсолютно все - почалася тотальна «інвентаризація» поголів'я худоби, а разом з нею і повне взяття під контроль сільськогосподарської галузі. У Новоазовському районі вже поставили на облік велику рогату худобу в п'яти селах. «Колективізація» від російської морської піхоти в дії. Але до дна ще далеко. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: ДНР,ЛНР,ДНР новости сегодня,ДНР новости,ЛНР новости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.