Міхо Саакашвілі - по другому колу

31 мая 2019, 10:20
Владелец страницы
Редактор
0
21
Міхо Саакашвілі - по другому колу

Я так розумію, що реформи у нас пішли по другому колу. В країну повертається Міхо Саакашвілі, значить, підтягнуться інші грузинські реформатори.

Ті самі, які сповнені рішучості довести країну до запланованого дефолту.
Саакашвілі є першою ластівкою «нових реформ». Досить угодованої і постарілий. Але, як то кажуть, старий кінь борозни не зіпсує. Зустрічати Міхо збираються десятки тисяч антикорупційних активістів, які притомилися від нестачі фінансування. А в цей час десь в скляному офісі заплакав Петро Олексійович. Стількох праць йому коштувало депортувати Саакашвілі в Польщу, а тут його повернення, та ще й у розпал дострокових парламентських виборів.
Судячи з усього, Міхо був готовий до повернення громадянства і рив землю копитом. Ніяких замовлень йому протягом останнього року не надходило. Більш того, його імідж міжнародного авантюриста і провокатора відлякував навіть вельми нерозбірливих американців.
Але для України Саакашвілі завжди бажаний гість. Він просто зразок реформатора світового рівня. Тут до сих пір вірять, що Міхо перетворив Грузію в процвітаючу наддержаву з хмарочосами і вченими віслюками. Нічого дивного, оскільки у нас мер столиці своєрідний людина з особливими потребами, а спікер парламенту не вимовляє половину букв і в дитинстві страждав затримками в розумовому розвитку. Судячи з усього, не тільки в дитинстві. Так чому Саакашвілі не може бути суперзіркою? Ще як може. Хоча мені здавалося, що достатній рівень божевілля в країні підтримується і без допомоги Саакашвілі.
Однак партія колишнього губернатора Одеської області і президента Грузії «Рух нових сил» вже заявила, що візьме участь в дострокових виборах до Верховної Ради, які призначені на 21 липня. Про це в інтерв'ю виданню «Апостроф» повідомив один з лідерів партії Давид Сакварелідзе.
«Ми маємо легітимне право на вільне участь у виборах. Ми як партія підемо на ці вибори і будемо відстоювати ту філософію і проекти, які ми хочемо здійснити як політична сила », - сказав він.
Відмінно. Пам'ятається, як після «революції гідності» набиралися з самого дна пропащі активісти і просто несамовиті, і закидали на самий верх. Тоді косяком йшли всі ці іноземні реформатори. Все повторюється.
Дійсно, навіщо вигадувати велосипед, якщо можна просто все знову повторити, але на значно вищому рівні? Щоб вже якщо розбитися, так вщент.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Грузия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.