На якого з гладіаторів ставити в українському Колізеї?

16 апреля 2019, 10:55
Владелец страницы
журналіст
0
47
На якого з гладіаторів ставити в українському Колізеї?

Дуже важливі дебати. Зрозуміло, що Зеленський не зможе протистояти на них Порошенко. Зможе тільки жартувати і йти від відповідей.

Перший тур показав, що Україна складається з двох дуже різних частин, які єдиним цілим, незважаючи на численні ілюзії політиків, так і не стала. Йдеться про південний схід і захід з Центром, які є дуже різними електоральними групами.

Що стосується Зеленського, то дуже неприємно слухати, як самі українці всерйоз заявляють, що в комічному лицедії є щось нове. І це при тому, що людина поки взагалі нічого серйозного не сказав. Це лише підтверджує той страшний відчай і розчарування, в якому знаходиться протестний електорат на Україні.

У Зеленського є шанс на перемогу в другому турі лише в разі, якщо він додасть за цей тиждень і покаже, що він не тільки клоун.

Чи є реальний шанс у Порошенка? Звичайно, теж є. Порошенко – головний кандидат на перемогу! Чому? Та тому що всі розуміють, що для Порошенка вихід у другий тур і був найскладнішим завданням, а у фіналі він, як більш досвідчений політик постарається зробити все, щоб зобразити себе захисником усього українського і антирусского, а Зеленського виставити «полукацапом і недолюдиною», у якого немає ніяких принципів, і за яким стоять Коломойський, Фірташ і криклива Тимошенко.

Дуже важливі дебати. Зрозуміло, що Зеленський не зможе протистояти на них Порошенко. Зможе тільки жартувати і йти від відповідей. Так що, якщо дебати відбудуться, то, це, ймовірно, буде великий плюс для Порошенка і мінус для Зеленського.

Українські націоналісти і ура-патріоти, по всій видимості, просто фізично не зможуть голосувати за клоуна, тому що взагалі не розуміють, яке відношення він має до «майдану». Цікаво, що Зеленського ненавидять як націоналісти і «щирые украинцы», так і в ДЛНР, так як він для них чужий, мутний і продажний. Тому чекаємо чергового антиросійського словесного вихору від Порошенка і клоунади, в якій нічого не ясно, - від блазня.

Так, до речі, недосвідчений Зеленський вже «стрибав» на Путіна, мовляв, він йому скаже все при першій зустрічі. Але, він запізнився-це поле вже зайняте Порошенком. Ті, кого Зеленський назвав «зомбі», теж все добре запам'ятали.

Тепер про Тимошенко. Судячи з усього, Порошенко виконав головне завдання-за всяку ціну потрапити в другий тур саме з Зеленським, а не з Тимошенко. Тимошенко він неминуче програвав би. Просто по висоті антирейтингу. Звичайно, у лідера "Батьківщини" він теж високий, люди ще пам'ятають її бутність прем'єром, її "газові афери" і не чекають від неї нічого хорошого. Але Порошенко для більшості українців – набагато гірше. Соціальні потрясіння постмайданної України неминуче зв'язуються саме з його ім'ям. І Тимошенко справедливо і грамотно всю кампанію била по цих больових точках опонента.

Правда, у підсумку, вона почала зіскакувати з соціального порядку денного на «патріотичну», і це її згубило – на цьому полі змагатися з Порошенком вона виявилася нездатна. Тимошенко взяла на себе чужу роль, вплуталася не в свою гру і програла. Ці вибори, можливо, і не стануть для неї останніми, але захід її політичної зірки вже почався. Головне питання тижня чи зможе чинний президент скоротити майже дворазовий відрив від переможця першого туру, причому, такими методами, щоб його гіпотетична перемога виглядала правдоподібно, і щоб в неї повірили як жителі України, так і представники еліт і західні куратори.

Ну і на завершення про білборд. Напередодні другого туру президентських виборів команда Порошенка обвішала міста і села України білбордами свого шефа, зображеного навпроти Володимира Путіна. Мета цієї кампанії – переконати виборців у тому, що 21 квітня українці будуть вибирати не між коміком Володимиром Зеленським і нинішнім главою держави Петром Порошенком, а між проєвропейським курсом Порошенко і Росією. Навряд чи ця виборча маніпуляція дуже допоможе Петру Олексійовичу. Але те, що вона ще більше розколює українське суспільство на «своїх» і «чужих» і залякує виборця – більш ніж очевидно.

В останні три роки українська влада не раз попереджали про можливий реванш проросійських сил в країні, і на завершальній стадії президентської кампанії розпочався пошук «російського сліду» стосовно Володимиру Зеленському.

Однак, на тлі всього цього частина російського бізнесу продовжує спокійно себе почувати в стратегічно важливих галузях української економіки, Юрій Бойко та Віктор Медведчук літають на переговори до Москви з Дмитром Медведєвим і Олексієм Міллером, а представники колишньої «Партії регіонів», орієнтовані на РФ, затишно розташувалися в залі Верховної Ради. Іншими словами, реванш проросійських сил в Україні давно вже відбувся.

Терпиме ставлення офіційного Києва до проросійськи налаштованим українським політикам можна пояснити тільки одним: владі вигідно мати «агентів Путіна» не на задвірках політики, а в залі парламенту і на телебаченні. Вони продовжують грати роль лякала для виборців.

Сам же художній керівник «Студії Квартал 95» не раз заявляв, що заради миру в країні він готовий почати переговори з Володимиром Путіним. Правда, на яких умовах він збирається повертати Крим і Донбас? Чи буде офіційний Київ змінювати свій зовнішньополітичний вектор? Вся ця невизначеність і породжує домисли про те, що в разі своєї перемоги на виборах Зеленський готовий «з потрухами» здати Україну Росії.

Ну що ж, чекаємо 21-го квітня...

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Україна,вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.