Порошенко використовуючи адміністративний ресурс шукав і шукає компромат на свої

12 апреля 2019, 11:04
Владелец страницы
журналіст
0
68

Порошенко продовжує користуватися адміністративним ресурсом. За інформацією джерел в СБУ України, пройшла інформація про доручення ПРЕЗИДЕНТА шукати компромат на кандидатів в президенти України

Кандидату в президенти Володимиру Зеленському не варто побоюватися появи компроматів на себе напередодні другого туру виборів. Адже зараз громадськість активно обговорює скандали, в яких замішана нинішня політична еліта країни.

"Убивчий компромат на Зеленського? У нас крадуть в армії під час війни, у нас ніхто не платить податків, у нас не дуже освічене і моральне суспільство, мат - це нормальна форма спілкування у політиків, у виборців, на вулиці, вдома, у нас корупція тотальна, ти всюди даєш, отримуєш. Який компромат, крім того, що Володимир Зеленський є геєм, н * грім і людожером? щось таке, що виходить за рамки моралі в Україні. А Україна занадто консервативна. Питання в цьому. Але у нас люблять тих, кого б'ють, у нас не вірять в компромат ", - заявив руков Одітел соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович в ефірі телеканалу ZIK.

Разом з тим, він упевнений, що за розбіжність в питаннях російської агресії на Донбасі українці готові будуть вмить відмовитися навіть від своїх фаворитів, якщо вони почнуть просувати несправедливу риторику.

"Дві третини, 70%, кажуть, що Росія є агресором. Уявімо собі Зеленського, який виходить і каже:" Ні, Росія - не агресор, Росія - дружній нам народ, Путін молодець, просто попередня влада з ними якось не так говорила ". його виносять далі не галичани, його виносять свої: Дніпро, Запоріжжя. Україна точку неповернення пройшла", - вважає Антипович.

Тим часом, Порошенко продовжує користуватися адміністративним ресурсом. За інформацією джерел в СБУ України, пройшла інформація про доручення ПРЕЗИДЕНТА шукати компромат на кандидатів в президенти України в частині їх зв'язків зі спецслужбами Росії. Виходячи з документа компромат шукають з грудня минулого року.

Що цікаво: раніше не знайшли, а зараз раптом і знайдуть. Олексій Антипович прав в одному - українці не прощають зрадників!

Давайте задамо собі питання, а хто для нас Порошенко?
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Выборы Президента Украины 2019 новости,Выборы,Порошенко,Владимир Зеленский
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.