У Порошенка є всі шанси зберегти свій пост

5 апреля 2019, 13:00
Владелец страницы
журналіст
0
141
У Порошенка є всі шанси зберегти свій пост

Пока все складывается для Зеленского очень удачно, и его шансы стать главой Украины очень велики. Если только он сам этого захочет.

31 березня в першому турі президентських виборів відомий шоумен Володимир Зеленський, вдвічі випередив чинного президента Петра Порошенка. Цього результату виявилося недостатньо для того, щоб здобути перемогу в першому турі, тому 21 квітня пройде другий. Поки все складається для Зеленського дуже вдало, і його шанси стати главою України дуже великі. Якщо тільки він сам цього захоче.

Політику-початківцю Володимиру Зеленському ставати президентом країни в складній економічній ситуації – це не найкращий старт кар'єри. Набагато безпечніше програти з незначною перевагою у другому турі Порошенко, зосередившись на парламентських виборах в Раду. Цього не може не розуміти і сам Петро Порошенко, для якого програш на виборах загрожує втратою свободи і матеріального добробуту, тому він спробує домовитися з Коломойським. Ні для кого не секрет, що Володимир Зеленський креатура опального олігарха, а не самостійна політична фігура.

В руках Порошенка зараз зосереджені важелі, за допомогою яких можна провести бесіду в потрібному руслі. Коломойському, швидше за все, доведеться домовлятися і не виключено, що висунення Зеленського в президенти їм було затіяно заради того, щоб сісти за стіл переговорів на рівних. У разі домовленостей, «лідер електоральних симпатій» негайно «зіллється», як тільки надійде відповідна команда. Тим більше, що йому, на відміну від професійних політиків, це нічим не загрожує.

Існує, щоправда, вкрай примарний, але шанс на те, що Коломойський вирішить йти ва-банк і добиватися перемоги свого кандидата будь-якими засобами, не зупиняючись ні перед чим, а восени ще й взяти більшість у Верховній Раді. Однак не можна забувати, що отримати і утримати владу в Києві зможе тільки той, хто буде влаштовувати Захід. І цей фактор може сплутати карти як одному, так і іншому олігарху.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Порошенко,Україна,вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.