Рух на популізм

13 февраля 2019, 12:26
Доктор наук, профессор разума.
0
4994
Рух на популізм

«Рух нових сил» Михеїла Саакашвілі знову заявив про проведення чергової популістичної акції

Як стало відомо, 16 лютого активісти «Руху нових сил» планують здійснити поїздку до маєтку П.Порошенка з вимогою запровадження єдиної ставки при розмитнені у 300 євро для всіх. Як і більш політичних популістів в Україні, а особливо напередодні «виборчого року», Саакашвілі зі своїм «рухом» не полишає робити те, що в нього виходить найкраще - грати на емоціях громадян. Зважаючи на те, що сам Саакашвілі не зміг би претендувати на пост Президента України – основні зусилля будуть спрямовані на намагання зайняти посади в Верховній  Раді України.

Ще залишились в пам’яті українців викриті факти співпраці М. Саакашвілі з втікачем-олігархом С.Курченком. І скоріш за все, популістичні дії «осередку Саакашвілі» активно будуть використовуватись для вирішення корисливих питань деяких «втікачів». Тому не буде дивно, що такі «рухи» можуть обіцяти і взагалі відміну будь яких митних зборів аби досягнути власної мети.

Як відомо, ще восени 2018 року Уряд України пішов на безпрецедентні кроки у вирішенні питання щодо спрощення розмитнення автомобілів на єврономерах. Прийнятті рішення цілком сприяють розмитненню пригнаних автомобілі для власного користування. Значна частина людей, що приймали участь в акціях протестів на Грушевського (поряд з Авто Євро Силою)  досить схвально прийняли кроки влади по вирішенню питань з автомобілями на євро номерах.

Зважаючи на це, не варто підігравати популістам, адже за «красивими гаслами» зазвичай ховається корисливий мотив. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.