Нова Економiчна Полiтика АБО ДЕСЯТЬ КРОКIВ НАЗУСТРIЧ ГРОМАДI

6 февраля 2019, 19:28
Глава партии правильного досуга
0
19

Наше громадянська спiльнота вирастила багато героiв,та багато супротивникiв й критикiв режиму:й це


 Наше громадянська спiльнота вирастила багато героiв,та багато супротивникiв й критикiв режиму:це Савченко,Парасюк,Ярош,Семенченко,Корчинський,Арестович,Найем,Лещенко,Балашов.
Вони завжди вправно чи не дуже,але послiдовно нищать дii влади.
Але...
Чи хтось на iх мiсцi хоч би раз пограв в таку гру:
"Якщо президентом був би я",та сказав громадi,яки б першочерговi заходи вiн би зробив для просування реформ....
Так,в Украiнi вже э полiтики,якi чи мають позитивний добрий досвiд керування чи в своэй, чи в iншiй краiнi.
Мова звичайно,про Мiхо Саакашвiлi та Юлiю Тимошенко.
Нi для кого не э великим секретом,що на сьогоднiшнiй день iх рейтинг в рази бiльший,анiж вчорашнiх-нинiшнiх "любих друзiв".
Але доти,поки новi вибори вiдкладались на невизначений час,слушно не тiльки критикувати владу,з вiдвертою зухвалiстю,а й пропонувати та вимагати вiд влади дiючоi виконання першочергових заходiв задля покращення життя (вже сьогоднi!).
В нижченаведених заходах не передбачено загалом суттэвих бюджетних витрат,а тiльки добра воля елiти.
Отож...
Крок перший
1)Влаштування будiвельного буму в краiнi шляхом впровадження програм по розселенню хрущоб (за московським досвiдом);
2) безоплатне надання землi забудовникам в депресiвних районах на умовах,якi передбачають безкоштовне видiлення бiля 50% новозбудованого житла багатодiтним сiм'ям та першочерговикам,якi виявлять таке бажання.
3) Запровадити в Херсонськiй областi пiлотний проект по наданню в безоплатну аренду агрохолдiнгам сiльгоспземель пIд забудову ,- строком на 10 рокiв
Крок другий
Абсолютна компенсацiя зниклих заощаджень Сбэрбанка СРСР та чэкiв ВнэшПосилторга шляхом надання соцiальних ваучерiв потерпiлим вкладникам на гуманiтарнi потреби,а саме:видача путiвок в санаторii в зимовий (i не тiльки) час,надання на родину до двадцяти безкоштовних залiзничних квиткiв на рiк,щомiсячнi продуктовi набори та надання послуг по безкоштовному встановленню газових,водяних лiчильникiв,встановлення металопластикових вiкон,утеплення iндивiдуальних будинкiв,замiна сантехнiки та iншi послуги.Та звiсно,шести соток.
Крок третiй
Створення мегасолiдарноi програми для втiкачiв iз Донбасу:
переобладнання пустуючих цехiв в обласних центрах та невикористаних казарм ВСУ пiд тимчасовi хостели силами самих бiжiнцiв.Саме под цi проекти можливо (й потрiбно) залучати безлiч грантiв OBSE,NATO,ООН та iншiх подiбних iнститутiв.
Крок четвертий
Уряду негайно розпочати переговори iз трансанацiональними корпорацiями щодо надання останнiм можливiсть прийняти участь в створеннi вiльноi економiчноi зони в депресiвних областях,а саме:Кiровоградська,Черкаська,Запорiзська,Сумська,Миколаiвська,Житомирська та Хмельницька.
В такiх зонах пiдприэмства звiльнюються вiд усiх податкiв строком на п'ять рокiв.
В разi позiтивного досвiду,а саме:залучення до працi на цiх пiдприэмствах бiльше 1000 мiсцевих робiтникiв,випуску екологiчноi,конкурентноздiбноi продукцii,- в областi проводиться референдум щодо надання ТНК безкоштовноi аренди землi ще строком на 25 рокiв.
Таким способом абсолютне абстрактне питання щодо так званого продажу чи не продажу землi вирiшуються само собою...
Крок п'ятий
Надання пiдприэмцям,якi здiйснюють медичнi послуги,в безкоштовну аренду щонайменше одного кабiнету з кожного профiльного захворювання в державних медичних закладах.
Такий захiд дозволить зменшити навантаження на бюджетникiв та створить конкурентнi можливостi задля бiльш якiсного обслугововуння пацiэнтiв.
Крок шостий
Негайно створення п'ятирiчноi програми щодо облаштування газовими та водними лiчильниками,встановленню металопластикових вiкон за рахунок щомicячних внескiв самих мешканцiв,тобто,-розстрочки,яка буде врахована в загальнiй платiжцi
Крок сьомий
Створення сeктора суспiльних робiт:недiльнi,мiсячнi,рiчнi роботи iз розрахунку двух мiнiмальних зарплат на мiсяць.Це можуть бути роботи по озелененню,вантажнi,дорожнi роботам,збирання врожаю.
Створення в кожному райцентрi приймальних центрiв лiкарських рослин,ягiд,грибiв рiдких порiд,металу,макулатури (а й можливо,й бурштину).
Крок восьмий
Створення зеленоi вулицi для студентського обмiну з краiнами Эвропи,Америки та Австралii.
Поширення мiжнародного волонтерського руху в Украiнi.
Максiмальне сприяння для новоствореноi асоцiацii захiдних работодавцiв та наших працiвникiв (насамперед з будiвельного сектору).
Крок дев'ятий
Створити спецiальний центр по працевлаштуванню пiдлiткiв вiд дванадцятирiчного вiку,який би дозволяв би iм працювати пiд час канiкулiв та в лiтнiй час в спецiально створених проектах,як наприклад,харчових закладах,сiльгосппiдприэмствах та озелененню мiст
Крок десятий
Мiсцевим органам самоврядування надавати максiмальну пiдтримку руху за активне культурне,патрiотичне,фiзичне,iнтелектуальне виховання молодi у ii вiльний час.Слiд всiляко заохочувати iнiцiативни групи з питань створення у кожному кварталi,кожному дворi майданчикiв iз спортивним та iгровим обладнанням на всi вiковi категорii.Дозволити та надавати мiсцевiй громадi всiляке сприяння по розширенню та модернiзацii вже дiчих дитячих майданчикiв,але вже iз урухуванням всiх вiкових категорiй мiсцевих мешканцiв.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.