SOS! Застосування практики НКВС у діяльності Головної військової прокуратури

5 февраля 2019, 13:21
Народний депутат України, заслужений юрист України, доктор юридичних наук.
0
2173

в продовження теми щодо перебігу подій у справі Сергія Скрипки…

Складається, що у нашому заочному діалозі Головна військова прокуратура у справі батька 4-х дітей, Сергія Скрипки, якому інкримінується готування до вчинення терористичного акту, намагається шокувати правову спільноту, м’яко кажучи, ковбойським наскоком на здоровий глузд і положення чинного КПК України.
Фахівці у сфері кримінального права та процесу обізнані із загальними положеннями чинного КПК України, що регламентують мету і підстави застосування запобіжного заходу і обставини, що враховуються при обранні запобіжного заходу. Зазначені норми структуровані в дві статті ст.ст.177,178 КПК України. За змістом цих норм, сторона обвинувачення зобов’язана довести, що підозрюваний, який утримується під вартою виношує плани помсти учасникам процесу, планує втекти від свята правосуддя, гарантованого нашою державою, приховати речові докази тощо.
При цьому, засоби доведення перерахованих вище фактів повинні узгоджуватися з базовими вимогами чинного КПК України щодо належності і допустимості доказів, які приєднуються прокурорами до свого клопотання. Тобто, слідчий суддя, обмежуючи особу у реалізації права на свободу та вільне пересування, має право використовувати лише ті письмові документи, що передбачені чинним КПК України. Що ж відбувається у справі Сергія Скрипки. «Орли» із ГВП систематично «впарюють» слідчим суддям такі «вагомі» докази, як лист Департаменту контррозвідки легендарної Служби безпеки України. Сканкопію такого сурогатного продукту інтелектуальної життєдіяльності вітчизняної спецслужби приєдную для огляду широких мас трудящих і службовців з профілактичною метою. Це лист ДКР від 29.01.2019 року, позначеного написом «на виконання доручення».
5 управління ДКР інформується, що Сергій Скрипка, фактично, професор Маріарті, який навіть на тюремній баланді, не змінив своїх цілей, і в товаристві своїх сокамерників хизується намірами за грошову винагороду знайти кілерів і розправитися з особами, причетними, на його думку, до незаконного притягнення його до кримінальної відповідальності.
Як можна всерйоз сприймати цей недолугий пасквіль, який з інтервалом два місяці з’являється в Шевченківському судді разом із черговим клопотанням слідчого. Чи, можливо, у версії прокурорів, Сергій Скрипка, який неодноразово ознайомлювався з цим інформаційними спамом від контррозвідки, втратив здоровий глузд?   
Наступний абзац шокує містичністю, адже контррозвідники виявили «виношування захисниками намірів всіляко затягнути розгляд чергового засідання щодо продовження строку застосування до Скрипки С.Ф. запобіжного заходу в вигляді тримання під вартою … ».
Від останнього абзацу тхне сморід цинізму та блюзнірства, адже я вже неодноразово наводив промовисті факти того, як прокурори ГВП саботують засідання Київського апеляційного суду. Переконаний, що і сьогодні ми станемо свідком ганебного явища – чергового скасування судового засідання Київського апеляційного суду за апеляційною скаргою захисників С.Скрипки на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду від 15.12.2018 року про продовження строку тримання особи під вартою.
У такій ситуації складно зберігати розважливість та холодний розум, особливо сім’ї, над якою знущається панство з ГВП.
 Схаменіться хлопці!!! Як говорить народна приказка: «Що посієш, те і пожнеш»!  
 
#СергійСкрипка #СергейСкрипка #СправаСергіяСкрипки

       

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: скрипка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.