АРТУР (НАТАН) ЗОЛОТАРЕВСЬКИЙ: ФІНАНСОВІ ПІРАМІДИ, НЕЗАКОННИЙ МАЙНІНГ, ВІДМИВАННЯ

22 ноября 2018, 18:40
Владелец страницы
Доктор наук, профессор разума.
0
83

Як меценат єврейської громади з Дніпра відмиває гроші Олександра Клименка і безпосередньо грабує український народ Михайло Ткаченко

У травні 2017 року головна військова прокуратура з пафосом і вертольотами затримувала кілька десятків колишніх податківців, які нібито брали участь у схемі «майданчиків» — організацій по відмиванню брудних грошей і ухилення від сплати податків під керівництвом екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Однак цілком ймовірно, що шукати сліди побіжного міністра варто не серед його колишніх підлеглих, а зовсім в іншому місці.

 

Військова прокуратура оцінила збитки від діяльності групи Клименко майже в 100 млрд. грн. Частина коштів була витрачена на придбання активів в Україні, і більшість з тих, які були знайдені – вже заарештовано. Інша частина – активно виводилася через офшорні або напівкримінальні схеми за кордон.

 

В тему: Олександр Клименко. Він полетів, але дуже хоче повернутися

 

Природно, затримання у справі про «майданчиках Клименко» кількох десятків генералів – акт досить видовищний.

Ось тільки є великі сумніви, що самі браві вояки податкової служби зуміють чітко і детально роз’яснити, яким чином відбувався власне процес «відмивання» грошей, через які компанії він здійснювався, якими каналами і з якою прибутковістю. І вже тим більше вони не стануть розповідати про те, в яких закордонних банках або активи зберігаються гроші, вкрадені в українських платників податків.

Тому розслідування, яке закінчилося ще в березні 2018 року (зараз відбувається стадія ознайомлення підозрюваних з тисячами сторінок справи), напевно, буде поверхневим. Адже реальні «оператори» процесів навіть не перебувають у статусі підозрюваних.

Одним з таких «технічних консультантів» Олександра Клименка з питань організації роботи «обнальных майданчиків» і виведення грошей в активи за кордоном є дніпропетровський підприємець і меценат місцевої єврейської громади Артур, більш відомий у кримінальних колах як Натан, Золотаревський.

Незважаючи на свою широку благодійну діяльність, фінансову та соціальну підтримку єврейських шкіл, центрів розвитку для дітей та інших важливих проектів, для держави Золотаревський є типовим шахраєм великої руки, оскільки основне джерело доходу – це вкрадені кошти всіх українських платників податків.

За даними наших джерел у правоохоронних органах, Золотаревського не «взяли» в рамках справи Клименко виключно з міркувань необхідності отримати якомога більше додаткової інформації про його сьогоднішніх клієнтів. Серед яких, очевидно, можуть виявитися провідні політичні і релігійні діячі. Проте певний «заділ» у правоохоронних органах і фіскальної службі на нього є.

Зокрема, Артуру Золотаревскому при бажанні готові пред’являти підозра ст. 212 ч. 3 КК — ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Не будучи засновником або керівником якогось юридичної особи, зареєстрованої на території України, і, за даними ГФС, не отримуючи жодних доходів від підприємницької діяльності, цей шановний пан фактично є бенефіціарним власником ряду українських та зарубіжних компаній

 

Так, Натан виступає контролером і вигодонабувачем онлайн бізнесу у сфері фінансових операцій і форекс трейдингу, чинного через Інтернет-сайт www.770capital.com. Про цільове призначення даної платформи – відбирання грошей у населення за типовою схемою фінансової піраміди – говорять самі користувачі і типові для таких махінацій факти. Заклики «почати заробляти сьогодні», регулярні заборони на виведення грошей користувачам, куплені фальшиві відгуки, офшорний юридична адреса – лише мала частина схеми заробітку «мецената» Артура Золотаревського.

Управління форекс-пірамідою Золотаревський здійснює за допомогою операційної компанії, зареєстрованої на території Панами, New Thornhill Trading inc. Фактично, під його кураторством на території України в р. Дніпро ведеться незаконна бізнес-діяльність, у якій задіяні близько 55 співробітників, нелегальний фонд оплати якої становить близько 850 тис. грн./міс., а також відбувається умисне ухилення від сплати як податків на доходи фактичного власника і його співробітників, так і відповідних податків на прибуток у бюджет країни.

Так, сума податків з доходів працівників Артура Золотаревського, несплачених до бюджету країни, становить близько 4,7 млн. грн. у рік. Крім того, ряд інших компаній благочестивого дніпропетровського мецената вже є фігурантами справ по фіктивному підприємництву, про податкові борги та участі у схемах мінімізації податків.

Відомо, що в схемі по фіктивному бізнесу активно беруть участь бідні студенти і безробітні селяни в тому числі з Черкаської області. Постачанням паспортів для оформлення компаній одноденок з глибинки в Київ займається хтось Володимир Вікторович Скорик, студент недоук Київського медуніверситету УАНМ. Він, до речі, теж є фіктивним засновником кількох фірм, правда, належить його батькові, дрібному підприємцю і підозрюваному у ряді кримінальних справ Віктору Скорику.

Є і ще одна історія, пов’язана з Золотаревський, на початку 2018 року навіть потрапила в національні ЗМІ. В кінці січня 2018 р. в аеропорту Бориспіль митники ГФС виявили контрабандне обладнання для майнінг криптовалют вартістю близько 13 млн. грн., має помилкову вартість оформлених документів, в результаті чого було порушено адміністративну справу про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України, а також кримінальну справу за фактом ухилення від сплати податків

Замовником обладнання, яке їхало з території Гонконгу в Дніпро, виступав Золотаревський. Як правило, отримані в результаті майнінгу кошти в подальшому виводяться за межі України. За проведення подібних операцій органи кіберполіції ставлять в провину незаконне ввезення обладнання (контрабанду), незаконне підключення до енергомереж, фіктивне підприємництво та ухилення від сплати податків.

Вантаж було затримано прикордонниками і порушення кримінального і адміністративного справ було вчинено відносно підконтрольного йому суб’єкта господарювання. Однак незабаром справу закрили, в тому числі, з-за впливовістю покровителів Золотаревського.

 

Легалізація доходів за кордоном

Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, у великих розмірах – ще одна стаття, під яку можуть потрапити дії Золотаревського. Справа в тому, що Натан є бенефіціарним власником швейцарської компанії CROWN RESOURCES SA, яка проходила реєстрацію в Женеві у вересні 2017 р. Капітал цієї компанії нібито формувався А. Золотаревський за рахунок дивідендів, отриманих ним за період 2016 р., від діяльності двох українських фірм на загальну суму $530 000. Хоча насправді зазначені ним у декларації для швейцарського банку компанії отримали всього 75 тис. грн. чистого прибутку. Що незрівнянно з зазначеними вище суми дивідендів, нібито отриманих А. Золотаревський.

А це вже не тільки легалізація, але і обман посадових осіб фінансової установи – Arab Bank, а також посередників з EGERIA CONSULTING SA (Женева), який безпосередньо займався відкриттям фірми і банківських рахунків для А. Золотаревського. Приналежність CROWN RESOURCES SA Золотаревскому підтверджує отримання ним переказу від цієї компанії на суму близько $80 тис. Дані факти, звичайно, вже сьогодні не залишилися без уваги прокуратури Швейцарії.

Джерела в правоохоронних органах наполягають, що цей епізод – типова оборудка, яких тисячі в багатьох прибалтійських, швейцарських, німецьких та австрійських банках провернув Натан за останні кілька років як для себе, так і в інтересах побіжного Олександра Клименка.

Читайте також:   КП СПБ «Арсенал» Госкосмагентства купить Skoda Superb в Топовій комплектації

До всього іншого, за даними від Держприкордонслужби про перетин кордону Артуром Золотаревський, він є частим гостем в Росії. Не на консультації чи з Клименком про розміщення його грошей і управління його активами їздить єврейський меценат?

Тільки з початку поточного року він 6 разів перетинав пропускному пункті Гоптівка в Харківській області на автомобілі, і не менше шести разів літав до Москви через Мінськ з різних міст України – Києва, Львова, Харкова, Одеси і навіть чартером з Вінниці. Це не кажучи про регулярні – мінімум раз в тиждень – перельотах в Європу, Ізраїль, Туреччину. Протягом попередніх років, судячи за даними Держприкордонслужби, ці вояжі були не менш інтенсивними.

На сьогоднішній день у силових органів є як мінімум два підтверджених факту інвестування Золотаревський коштів Клименко за кордоном – це комерційна нерухомість у Німеччині та Австрії.

Проекти на місці курирує відома парочка підприємців «з Німеччини», також мають відношення до дніпропетровської єврейської громади – Максим Слуцький і Владислав Израилит. Вони є активними публічними прихильниками Віктора Януковича навіть після його втечі. Тому не дивно, що вони взялися за роботу з його подільником – одним з найближчих членів «сім’ї» Олександром Клименко та його активами.

 

Артур (Натан) Золотаревський – типовий уявити криміналітету 21 – го століття. Помінявши кастет і паяльник на офшори і фінансові піраміди, його суть залишилася така ж, як у бандитів 90-х. До тих пір, поки відмивання вкрадених грошей у платників податків, створення фінансових пірамід для крадіжки заощаджень у населення і повне ігнорування чинного законодавства України будуть спускатися з рук таким Натанам, прості українці так і не відчують дійсно європейський рівень життя.

 

Втім, одним тільки констатації фактів недостатньо. Очевидно, військовій прокуратурі варто подивитися на справу «податкових генералів» трохи ширше і виявити реальних авторів і виконавців багатомільярдної схеми пограбування українського народу

 

                                                                                                                  Джерело: Багнет

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.