Мистецтво розкрадання від керівництва "ДНР"

14 августа 2018, 16:53
Владелец страницы
0
29

Хліб по 25 рублів, курка – по 140. В “ДНР”, рівно, як і в “ЛНР”, триває стрімке зростання цін. А разом з цінами ростуть животи і підборіддя місцевих представників “влади”.

Навіщо нормалізувати ціни, навіщо контролювати монополію, якщо від цього не поповнюються сейфи ватажків бойовиків? Куди вигідніше підвищити ціну на той чи інший продукт. Причини того при цьому бувають найрізноманітніші.

У Донецьку пройшла нарада на тему продовольчої безпеки “республіки”. На ній т.зв. міністр доходів і зборів Олександр Тимофєєв заявив, що зростання цін не передбачене. “У цьому році врожаю зібрано менше в порівнянні з минулим роком. На це є об’єктивна причина – посуха в першій половині літа. Однак це не веде до підвищення ціни на готову продукцію. Зростання цін на готову хлібобулочну продукцію не передбачено. Діапазон цін буде залишатися на минулому рівні”, – заявив він. Однак, жителі окупованих територій не на жарт стурбовані зростанням цін, який відбувається всупереч словам Тимофєєва. Динаміку подорожчання продовольства можна відстежити на сайті т. зв. міністерства економічного розвитку “ДНР”. Особливо подорожчання зачепило жителів Докучаєвська, Новоазовська, Харцизька та Тельманове. Жителі цих районів в соціальних мережах висловлюють протест і невдоволення “владою”.

Начальник підрозділу розвідки Міноборони “ДНР” Євген Тінянський попутно повідомив наступне: “У міністерстві агропромислової політики та продовольства” ДНР “пройшла закрита нарада, на якій заявили, що урожай зернових в цьому році прогнозується на 42% нижче, ніж в минулому”.

“Резервів і запасів немає. У зв’язку з цим вже планується підвищення цін на хліб і борошно для і без того злиденного населення”, – зазначив він.

“Причина прогнозована і банальна. Весняні ігри з ПММ (відсутність на АЗС і потім різкий стрибок ціни) тандему Захарченко – Тимофєєв під пильним оком Суркова не пройшли безслідно. Відсутність, а потім підвищення цін на ПММ спричинило його недозакупку. Недозакупка – недосів. В результаті ставленики Москви на рівному місці вганяють її ж до витрат і ставлять перед фактом. А цього могло б і не бути, за умови адекватної кадрової політики“, – пише бойовик.

За його словами, “такі персонажі біля керма” видать комусь зручні, адже можуть і “самі пожировати і завезти чемоданчик, куди треба”.

“А люди … А що люди? Вони нікому не цікаві”, – додав Тінянскій.

Коли для влади в пріоритеті знаходяться гроші, а не люди, коли власне бажання поїсти бутербродів з чорною ікрою перевершує бажання простих людей з’їсти хоча-б просто шматочок хліба, – так звана влада знаходить жадібність, щоб підвищувати ціни ще. Жителі окупованих районів Донбасу, на жаль, стали безневинними учасниками цієї історії.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.