Декілька слів про діяльність голови Житомирської обласної Спілки поляків України

27 июля 2018, 19:25
Владелец страницы
0
33

Нещодавно з’їзд Спілки поляків України виключив зі свого складу голову ГО Житомирська обласна Спілка поляків України Вікторію Лясковську-Щур.

Про скандальний характер, пихатість, грубість та жагу до наживи  зазначеної особи відомо всім, хто хоч раз з нею стикався.

В середовищі польської меншини та неурядових організацій Республіки Польща всім відомо, що вона дуже любить гроші. Все робить для того, щоби цих грошей побільше мати, не шкодуючи ні себе, ні інших.

Якщо польський господар платить гроші, В.Лясковській-Щур байдужа національна ідея. У Житомирі за її активного лобіювання, може з’явитися пам’ятник польському політичному діячеві І.Падеревському,  який у 1919 році брав безпосередню участь у придушенні Західно-Української Народної Республіки.

Оскільки гроші для «пані Вікторії» є основною метою в житті, вона не соромиться їх заробляти на членах своєї організації та довірливих особах, які з її допомогою намагаються вступити до вищих навчальних закладів Польщі. Гроші беруться за все. За безкоштовний відпочинок дітей у Польщі, за безкоштовне вивчення польської мови в суботньо-недільній школі, що діє при Житомирській обласній Спілці поляків України, за консультацію та супроводження документів абітурієнтів, що бажають навчатися у Польщі, за запис на Карту поляка та допомогу у проходженні співбесіди з консулом Генерального консульства Республіки Польщі у м. Вінниці.

Якщо польський господар платить гроші, В.Лясковській-Щур байдужа національна ідея. У Житомирі за її лобіювання, може з’явитися пам’ятник польському політичному діячеві І.Падеревському,  який у 1919 році брав безпосередню участь у придушенні Західно-Української Народної Республіки.

Крім того, Вікторія Лясковська-Щур всіляко намагається заощадити кошти, що їй виділяє польська сторона для проведення полонійних культурологічних заходів, а також для оренди приміщення для своєї організації. Виділені кошти присвоюються, офіс орендується за одну гривню в рік, а культурологічні заходи часто проходять за кошти обласного бюджету, оскільки «пані Вікторія» є радником голови Житомирської обласної державної адміністрації на громадських засадах.

Та цього всього вказаній особі мало, вона вже не один рік намагається потрапити до обласної ради, оскільки депутатські повноваження відкриють їй «нові можливості та перспективи».

Підсумовуючи можна сказати, що такі особи, як Вікторія Лясковська-Щур часто можуть за допомогою брехні досить інтенсивно підійматися кар’єрною драбиною, мати успіх. Однак, їм потрібно пам’ятати, що це продовжується рівно доти, доки їхнє оточення не почне розуміти, що ж то за людина така, котра обдурює та має гроші головною метою в житті. Виключення «пані Вікторії» зі складу Правління Спілки поляків України яскравий приклад даного твердження.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.