Реформування СБУ – варто чи ні?

20 июня 2018, 12:48
0
136
Реформування СБУ – варто чи ні?

В той час, коли в країні гібридна війна, а російська агресія продовжується - укріплення системи оборони та безпеки потрібно, але не шляхом такого "реформування" спецслужби.

На сьогоднішній день Служба безпеки України посідає визначне місце серед правоохоронних органів у сфері боротьби з корупцією і організованою злочинністю. Нещодавно, співробітники Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки спільно з Військовою прокуратурою викрили на хабарі одного з керівників структурного підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій. Правоохоронці встановили, що посадовець вимагав «відкат» у розмірі сорок тисяч гривень від приватного підприємця, який переміг у конкурсних торгах на закупівлю устаткування для потреб ДСНС. За вказану суму зловмисник пропонував підписання відповідного договору та перерахування грошей на рахунки підприємця. Оперативники спецслужби та слідчі Військової прокуратури затримали чиновника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України в одному із міських закладів громадського харчування під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.

Також, правоохоронці викрили механізм систематичного отримання хабарів працівниками Міжнародного автомобільного пропускного пункту «Порубне» Чернівецької митниці.  І це далеко не весь перелік добрий справ Служби на шляху боротьби із корупцією.

Ви можете собі уявити життя країни без роботи відповідних структур? Саме зараз це питання постало гостро, адже  шляхом прийняття закону України «Про національну безпеку», в СБУ хочуть відібрати приналежні їй функції. Для чого це все і кому це потрібно? Ось питання!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,спецслужбы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.