Євген Молнар – це “МУРЧАЩИЙ м. Ужгорода”

20 июня 2018, 08:37
0
304
Євген Молнар – це  “МУРЧАЩИЙ м. Ужгорода”
Євген Молнар та начальник управлінням превентивної діяльності ГУНП - Ус Роман Анатолієвич

Євген Молнар – це співвласник охоронної фірми “СБМ”

Євген Молнарце співвласник охоронної фірми “СБМ” (Служба безпеки Молнара), “МУРЧАЩИЙ м. Ужгорода”, “Безпрєдєльщик”  та особа, яка шляхом підкупу окремих правоохоронців вчиняє свавілля в регіоні!

     Шановні ужгородці, вдивіться в це лице юнака, який вважає себе особою, яка може безкарно бити людей у стані наркотичного сп’яніння, розмахувати пістолетом з резиновими набоями на дискотеках міста та висловлюватися образливими словами в адрес інших громадян краю. Така персона, як Молнар Євген потребує уваги і ми постараємося йому в цьому допомогти.

     Хочеться загострити увагу на сам перед на охоронній фірмі “СБМ”. Саме співробітники цієї охоронної фірми м. Ужгорода не одноразово були учасниками ряду кримінальних справ щодо побиття мешканців Ужгорода, викрадення студентів-іноземців УжНУ для вимагання грошових коштів від батьків, у збуті наркотиків та  в ряді рейдерських захоплень підприємств регіону. Така безкарність співробітників вказаної фірми пов’язана із дольовою фінансовою співпрацею із начальником управлінням превентивної діяльності ГУНП – Усом Романом Анатолієвичем. Саме Роман Анатолієвич, зловживаючи своїм службовим становищем, отримує дольову фінансову частку із охоронної фірми “СБМ” за “кришування” даної фірми у площині правоохоронної системи, вирішення питань щодо натиску на співробітників ГУНП області, які розслідують кримінальні провадження відносно охоронців вказаної фірми та в супереч вимог чинного законодавства, залучає співробітників поліції для підтримки комерційних інтересів приватної охоронної фірми “СБМ”.

     Саме Роман Ус зловживаючи своїм службовим становищем у супереч Закону України “Про Національну поліцію” із метою особистого фінансового збагачення, про лобіював участь “есбеемівців” у службових інструктажах, що проводяться керівництвом перед особовим складом працівників патрульної поліції області. Таким чином сторонні особи отримали можливість орієнтуватися у інформації, яка становить службову таємницю. При патрулюванні м. Ужгорода працівники патрульної поліції виконуючи наказ Уса Романа Анатолієвича повинні першочергово реагувати на виклики не громадян міста відносно яких вчиняються злочини, а саме реагувати на дзвінки приватної фірми “СБМ”. В останній час саме співробітники охоронної фірми “СБМ” отримали рації, які налаштовані но хвилю патрульної поліції області. Таким чином мають можливість прослуховувати радіо переговори правоохоронців. Саме начальник управління превентивної діяльності ГУНП – Усом Романом Анатолієвичем зловживаючи владою створив умови для погіршення роботи національної поліції Закарпаття, таким чином поставив під сумнів реформу в правоохоронній структурі України, оскільки плідно особисто розвиває корупцію у середині ГУНП України в Закарпатській області.     

     Слід зазначити, що до ряду співробітників вказаної фірми, як і керівництва, у правоохоронців Закарпаття є службовий та оперативний інтерес, щодо перевірки їх до вчинення ряду важких кримінальних злочинів у краї. Враховуючи той факт, що Роман Ус має доступ до службової таємниці вищого рівня, то за таких обставин Роман Анатолієвич регулярно та цілеспрямовано “зливає” за грошові кошти службову інформацію для недопущення притягнення його бізнес-партнерів до законом передбаченої відповідальності. Зустрічі проводяться у вечірній час у Комсомольському парку м. Ужгорода, або в службовому кабінеті Романа Уса. Вказана протиправна діяльність правоохоронця у сукупності із приватною фірмою “СБМ” стала цікавою і для ряду Народних депутатів України, які із відповідними зверненнями звернулися на адресу голови НАБУ, голови СБУ та до Міністра внутрішніх справ України, для проведення перевірок й відповідного правового реагування.

     Ми, як журналісти Закарпаття також проведемо своє розслідування і будемо тримати вас у курсі справи. Продовження слідує…

                           

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.