Вовк

4 июня 2018, 16:03
0
56

Новий

У ЗМІ випливає нове політичне ім'я. Вовк - не звір, а Вовк політик. Хто такий Наливай - раніше не знав ніхто. Оскільки працював він у спецслужбі і шуму не робив. Однак, не вийшло там, і подався він у політику. Разом із другом Вовком.


Нову політичну ланку в місцевій політиці зайняли СБУшники у минулому Вовк та Наливайченко. Не зважаючи на всі проблемні питання у біографії до того, вони створили політичну партію "Справедливість", і залучили туди всіх своїх поплічників.


Так, пан Вовк, що був Замом Голови у часи Наливайченка, сьогодні виступає і дає інтерв'ю в інтересах "Справедливості" Наливайченка. Звичайно, як і всі опозиційні сили, Справедливість намагається підіймати гучні теми українського сьогодення. Але тепер пан Вовк разом з Наливайченко вирішили зіграти на своєму минулому. Вони намагаються оперувати досвідом роботи в органах, поширюючи свої особисті суб'єктивні бачення. Звичайно, це все розраховано суто на поширення інформації про Справедливість.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.