«Черговий козачок ФСБ– Юрій Михальчишин»

22 мая 2018, 15:29
0
141
«Черговий козачок ФСБ– Юрій Михальчишин»

Хто ж такий цей Юрій Михальчишин? Хто цей «обдарований моло-дик», який так запросто зміг би керувати Києвом?

Кінець 2013 року.

Олег Царьов (на той час народний депутат від Партії регіонів) зробив заяву на своїй сторінці у Facebook, що в центральному штабі опозиції вже почали складати список майбутнього складу технічного уряду та обговорюються варіанти розподілу посад у київській владі.

«Новим головою Київської міської державної адміністрації повинен стати Іван Салій, а його заступником - Юрій Михальчишин («Свобода»)», - написав Царьов.

Хто ж такий цей Юрій Михальчишин? Хто цей «обдарований молодик», який так запросто зміг би керувати Києвом?

І як поєднати «Свободу» та «режим Януковича»?...

Отже…

Народився 14 листопада 1982 року у Львові, в досить забезпеченій за радянськими мірками родині.

У 1989 році Юрій Михальчишин вступив до СШ № 80 з поглибленим вивченням іспанської мови, у 1996 році переведений до Львівської української приватної гімназії, де навчався до 2000 року. У 2000 році зарахований студентом філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка; завершив навчання у 2005 році, отримавши диплом магістра політології з відзнакою.

І в тому ж 2000 році розпочав свою трудову діяльність на посаді політичного оглядача часопису «За вільну Україну плюс». 31 жовтня 2005 року був зарахований до аспірантури Львівського національного університету імені Івана Франка на кафедру політології. У 2009 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук на тему «Трансформація політичного руху в масову політичну партію нового типу на прикладі NSDAP і PNF (порівняльний аналіз)» за спеціальністю «Політичні інститути та процеси». Під час навчання займався спортом (кікбоксинг).

З липня 2009 року працював старшим науковим співробітником Національного університету «Львівська політехніка».

Може здатися, що опис його біографії ні до чого. Можливо. Але як зрозуміти, що сформувало із забезпеченої, розумної дитини - негативного молодика з насильницькими поглядами.

Але навіть, ще на цьому етапі Юрочка починав ставати Юрієм.

Серйозний і навіть можна сказати переломний етап в його житі почався зі вступу до Львівської обласної організації ВО «Свобода».

До тієї «Свободи», яка з однієї сторони показувала Тягнибока з його націоналістичними поглядами, а з іншої виконувала всі вказівки «Партії регіонів» та фінансувалася з «особистого карману» пана Льовочкіна.

Але це ще не всі «грішні справи» Юрія.

Не зовсім зрозуміло, як так сталося, що людина, яка була частиною правого руху активно почала боротися з ним.

Відомо лише, що Юрія Михальчишина «у розробку» взяло СБУ після бійок на 9 травня 2011 року у Львові. Михальчишина після цього три дні тримали невідомо де. Певні джерела говорять, що його запакували у якомусь підвалі сбушники, і довго й вишукано катували.

І так Юра Михальчишин став агентом «Сташинським».

А вже восени 2014 р. за вказівкою кураторів з ФСБ на хвилі заходу патріотичних сил та оновлення Служби колишній проросійський очільник СБУ –Якименко приймає агента Михальчишина на роботу до СБУ на посаду консультанта начальника одного з департаментів.

В цей же час, за особистою вказівкою того ж Якименка справа агента «Сташинського» була знищена, а Юрію Михальчишину було доручено інкорпоруватися в СБУ. І зараз не виглядає дивним, що В.Наливайченко не розгледів засланого козачка, а допустив його до таємниць… Завданням Юрія було знищення патріотичних сил з середини та провокування СБУ на їх переслідування ніби за фінансування з боку Кремля.

Проте, з СБУ Юрій Адріянович дуже швидко пішов. За інсайдерською інформацією, до нього стала приглядатися власна безпека спецслужби через підозрілі контакти з оточенням Льовочкіна та явно провокативну інформацію відносно окремих патріотів. Справа в тому, що Юрій частенько грішив тим, що використовував свої повноваження для «натравлювання» СБУ на своїх ворогів з числа націоналістів.

Але останнім часом цей козачок ФСБ знову почав з’являтися на телеекранах та друкуватися в ЗМІ. Зрозуміло, що фінансуються такі проросійські дії «завербованих Юрасиків» СС РФ.

Хоча як це не прикро.

Але…Знай Україно своїх антигероїв.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,Украина,Янукович,СБУ,ФСБ,ВО Свобода,Тягнибок,якименко,Михальчишин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.