«Націоналіст» Юрій Михальчишин або агентура ФСБ виходить з тіні

21 мая 2018, 15:15
0
283
«Націоналіст» Юрій Михальчишин або агентура  ФСБ виходить з тіні

«Спляча» агентура ФСБ часів Януковича активізована.

«Спляча» агентура ФСБ часів Януковича активізована. Представники цієї категорії «сексотів» придбались ще з часів КДБ, як говорилось «с  дальним прицелом». Вони зрощувались поступово, заздалегідь в юному віці впроваджувалися в радикальні, націоналістичні організації, середовище партійних органів. Зокрема, в Україні найбільш перспективна агентура впроваджувалась в ряди українських націоналістів з метою впливу на їх діяльність. Від них не вимагали багато, основним їх завданням було рухатися по службових сходах, займати якнаможна вищі посади. В цьому спецслужба їм допомагала. А ось коли виникала потреба -  вони «прокидались» і починали беззаперечно виконувати вказівки оперпрацівника-куратора. Нажаль, до 2013 р. і українська спецслужба була під великим впливом ФСБ РФ і часто діяла за її вказівкою. В той час, час суттєвим напрямком роботи української спецслужби було придбання “сплячої” агентури в рядах українських націоналістів, перш за все партії “Свобода”. Після Революції гідності найбільш цінна агентура з оточення націоналістів була “передана” ФСБ РФ і почала напряму використовуватися на шкоду інтересам України.

Один із таких “сплячих” агентів -  псевдопатріот Юрій Михальчишин, до вересня 2014 року - заступник голови Львівської обласної організації ВО «Свобода». Є всі підстави вважати, що вербування Михальчишина відбулось під час його арешту СБУ після бійок на 9 травня 2011 р. у Львові.  І агент під оперативним псевдонімом «Сташинський» почав діяти.

Діяльність «Свободи» чомусь почала носити незрозумілий характер, а зпочатком війни на Донбасі,  «Сташинський», як і решта провідників “Свободи”, лише робили різкі заяви, але обмежили будь-яку участь у акціях на Сході країни. Багато чого розкрила «амбарна книга Партії Регіонів», де вказано, які величезні суми фінансування отримувала на той час ВО «Свобода». А згодом, політсила “Свобода” провально програла вибори, що обумовило конфлікт Михальчишина з Тягнибоком та вихід його зі «Свободи». Але вже восени 2014 р. за вказівкою кураторів з ФСБ  на хвилі заходу патріотичних сил та оновлення Служби колишній очільник СБУ – проросійський Якименко  приймає Михальчишина на роботу до СБУ  на посаду консультанта начальника одного з департаментів.

В цей же час, за особистою вказівкою того ж Якименка справа агента «Сташинського» була знищена, а Юрію Михальчишину було доручено інкорпоруватися в СБУ. І зараз не виглядає дивним, що В.Наливайченко не розгледів засланого козачка, а допустив його до таємниць… Завданням Юрія було знищення патріотичних сил з середини та провокування СБУ на їх переслідування ніби за фінансування з боку Кремля.

Тепер він переслідував тих, кого ще рік тому називав ідейними побратимами. Для цього, в СБУ його поставили контролювати дії силовиків проти правого руху та його діячів. Незабаром, Михальчишин в складі оперативної групи відбув на Донеччину, побував у Маріуполі, Волновасі, Сєвєродонецьку, Лисичанську, Старобешеві. За дивним перебігом обставин в цей час на Донбасі трапилось одразу кілька котлів, а в Києві тим часом активизувалась полеміка щодо розпуску Ради.

Проте, з СБУ Юрій Адріянович дуже швидко пішов. За нашою інсайдерською інформацією, до нього стала приглядатися власна безпека спецслужби через підозрілі контакти з оточенням Льовочкіна та явно провокативну інформацію відносно окремих патріотів. Справа в тому, що Юрій частенько грішив тим, що використовував свої повноваження для «натравлювання» СБУ на своїх ворогів з числа націоналістів.

Останнім часом Юрій Михальчишин знову почав вилазити з усіх можливих шпальт та екранів. І не дивно, що не подобається йому сучасна СБУ. Як говориться, не тільки йому одному, РФ, наприклад спить і бачить зруйновану українську спецслужбу, яка завдає Росії останнім часом стільки клопоту. Тут і невдоволення і невдоволення територіальною структурою СБУ, і звинувачення в зрощенні з корумпованою владою, ФПГ, транснаціональними злочинними угрупованнями тощо.

Погодьтеся, що в даному контексті природнє питання: для чого ФСБ РФ будить в Україні «сплячу» агентуру є зайвим.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Михальчишин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.