Хто відповість за Луганськ?

21 мая 2018, 11:38
0
171
Хто відповість за Луганськ?

«Замість того, щоб сміливо визнати існуючий безлад, трагедії, злочини, кожен прагне довести свою невинність і знайти алібі, що дозволяє піти від відповідальності за наслідки власних дій.» Ейнштейн.

Події 4-х річної давнини, всі учасники (а можливо і винуватці) живі. Загинули невинні, захищаючи свою батьківщину від агресора. Мова піде про захоплення (а можливо про цілеспрямовану) здачу українського міста — Луганськ.

Чому досі ніхто не поніс відповідальності за зраду, боягузтво, некомпетентність та безвідповідальність коли російська мразь — ця краснопуза чума простягнула свої клешні до української землі.

Всі на Привозі знають хто голосно кричить, - “держи вора”...

Так і в нашій історії... в ефірі телеканалу ZIK, на питання “Хто не дав штурмувати у 2014 році захоплену російськими агресорами будівлю СБУ в Луганську?”, екс-голова СБУ Валентин Наливайченко свою відповідальність за ті події переклав на тодішнього виконувача обов’язків президента, а нині секретар Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова.

Наливайченко стверджує, що у 2014 році поїхав до Луганська з офіцерами "Альфи", які залишилися вірними присязі. За його словами, штурм був повністю підготовлений і 5 діб українські спецпризначенці чекали команди.

"Наказ не штурмувати Луганське СБУ надійшов від Олександра Турчинова. Втім, незважаючи на це, частина "Альфи" під керівництвом мого заступника пішла в бій під Слов’янськом проти російського спецназу ГРУ", – сказав він.

Але, як повинні діяти офіцери СБУ, якщо їхня будівля захоплена є загроза життю співробітників, повалення конституційного ладу тощо. Чи повинні вони чекати наказу від президента чи будь якої іншої посадової особи?

Я не юрист і не військовий експерт, і мені важко про це судити, але я точно знаю, що коли захоплюється стратегічно важливий, військовий... об’єкт його захищають до останнього патрона не чекаючи наказу.

Отже, скільки б пан Наливайченко не перекладав свою вину на інших, менш винним у цій справі він не стане.

Відмова від силового звільнення будівлі СБУ в Луганській області у квітні 2014 року була великою помилкою нової влади і зокрема, голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка.

На цьому наголосив народний депутат Олег Ляшко 18 квітня у Старобільському районному суді під час  допиту у справі екс-голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Луганск,Турчинов,Наливайченко,захват,Ляшко,обвинения,Донбас,агрессия России
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.